comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Eren Derdiyok açıklaması

09 Ekim 2018, Salı 15:31
Galatasaray'dan Eren Derdiyok açıklaması

Galatasaray, Eren Derdiyok ile ilgili basında çıkan haberleri yalanladı.

FutbolArena - Galatasaray'da Eren Derdiyok'un sözleşmesini TL'ye çevirmek istemediği için kulüple arasının bozulduğu ve sakatlığını öne sürerek oynamadığı iddia edilmişti. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada Eren Derdiyok ile ilgili basında çıkan bu iddialar yalanlandı.

"KİME AİT OLDUĞU BİLİNMEYEN METİNLER"
Galatasaray'dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Bugünkü Takvim Gazetesi'nde “Eren'in Derdi Duygusal” başlığı ile haber niteliği taşıdığı iddia edilen bir metin yayınlanmıştır. Haber sıkıntısı yaşandığı günlerde temelsiz iddiaların tipik bir örneğini oluşturan söz konusu içeriğin niyeti, metnin altına atılamayan imzadan ibarettir.

Kime ait olduğu bilinmeyen, sahibi belirsiz bu tip metinler, kişilerin hayal dünyasında kurdukları ve masabaşında hazırladıkları senaryolardan öteye gidememektedir.

Ayrıca Fotomaç Gazetesi'nde, Savaş Çorlu imzasıyla yayınlanan, “Eren Derdiçok” başlıklı metindeki ifadeler ve yaşandığı iddia edilen diyaloglar da gerçeği yansıtmamaktadır.

Söz konusu kuruluşlara karşı, kendi alanlarındaki değerine veya saygınlığına bakmaksızın, bu tip içeriklere devam etmeleri hâlinde hukuki ve idari tedbirlerimizi kullanacağımızı vurgulamak isteriz.

Kamuoyuna saygılarımızla."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.