comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Elabdellaoui transferi! Fenerbahçeli Isla sürprizi

03 Mayıs 2020, Pazar 16:01
Galatasaray'dan Elabdellaoui transferi! Fenerbahçeli Isla sürprizi

Galatasaray'ın Omar Elabdellaoui transferi gerçekleşirse Fenerbahçeli Isla'nın Olympiakos'a transfer olacağı iddia edildi.

FutbolArena - Yunan basını Galatasaray'ın sağ bek için Omar Elabdellaoui transferini planladığını yazdı. Bu anlaşmanın gerçekleşmesi halinde Fenerbahçe'de forma giyen Mauricio Isla'nın Olympiakos'a transfer olabileceği öne sürüldü.
 

Galatasaray, Omar Elabdellaoui'yi transfer edecek mi?


Mariano'nun sözleşmesinin sona erecek olması nedeniyle sağ bek arayışına giren Galatasaray, Olympiakos'ta top koşturan Omar Elabdellaoui'yi listeye aldı.

ELABDELLAOUİ, OLYMPİAKOS İLE ANLAŞAMADI
Yunan basınından Sport Time'ın haberine göre Omar Elabdellaoui ile anlaşamayan Olympiakos, sözleşmesi bitmek üzere olan futbolcusunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

ISLA, OLYMPİAKOS'A MI TRANSFER OLACAK?

Galatasaray'ın Norveçli sağ bekle anlaşması durumunda, Olympiakos'un boşluğu doldurmak için Türkiye'ye yöneleceği ifade edildi. Buna göre Omar Elabdellaou Galatasaray'a transfer olursa, Olympiakos'a önerilen Mauricio Isla da Yunanistan'ın yolunu tutacak.

Olympiakos öneriyi değerlendirmesi halinde Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Isla'yı bedelsiz olarak kadrosuna katacak. Kulüpleriyle henüz yeni sözleşme imzalamayan 2 oyuncunun gelecekleri yakın zamanda belli olacak.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"