comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan basına tepki! 'Bölücü mesajlar'

27 Mart 2018, Salı 17:20

Galatasaray Kulübü resmi internet sayfası üzerinden basına mesaj gönderdi.

FutbolArena - Galatasaray'da Mayıs ayında yapılacak olan seçim yaklaştıkça yönetimin hassasiyeti yükseliyor. Galatasaray kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada 'Kulübü bölücü haberler' yapıldığını yazdı. 


Galatasaray'da 'Liseli' 'Lisesiz' ayrımı


Galatasaray kulübünden paylaşılan mesajda şu ifadelere yer verildi. 

"Mali Genel Kurul ve Başkanlık seçimi yaklaştıkça, basında camiayı ayrıştırıcı, bölücü haberler yapıldığını gözlemlemekteyiz. Yönetimimizin, ana misyonu camiayı tüm katmanları ile bir arada tutarak, birlik ve beraberliği sağlamaktır. Ancak tüm bu yaklaşıma karşın, basında maksatlı, “liseli-lisesiz” şeklinde ötekileştirici haberlerin devam ettiğini takip ediyoruz.
Galatasaray Spor Kulübü olarak medyada bu tarz haberleri yapan kişi ve kurumlar ile alakalı “doğrudan” hukuki süreç başlatacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız."
 

Martin Linnes Galatasaray'da kalacak mı?


Öte yandan 2019 planlamasını şimdiden yapmaya başlayan ve sezon sonunda Galatasaray takımı içinde önemli bir değişime imza atmaya hazırlanan Fatih Terim, Martin Linnes'ten vazgeçmeyecek.

1 YIL DAHA SÖZLEŞMESİ BULUNUYOR
Galatasaray ile 1 yıl daha sözleşmesi olan Linnes, Terim'in 2019 planları arasında yerini garantiledi. Martin Linnes'in çalışma disiplini, özverisi ve takım oyununa yatkın karakter, kimliği olduğunu belirten Fatih Terim, bu oyuncusunu kadroda hem sağ hem sol bek alternatifi olarak tutacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.