comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Babel ve Diagne için transfer kararı

05 Mayıs 2020, Salı 12:14
Galatasaray'dan Babel ve Diagne için transfer kararı

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken yeni sezonda kadroda düşünülmeyen futbolcularla ilgili de gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena - Galatasaray'da yeni sezon için transfer çalışmaları devam ederken bir yandan da takımdan göndrilmesi planlanan futbolcuların geleceği merak ediliyor. Sarı kırmızılılarda yüksek kontratları nedeniyle Ryan Babel ve Mbaye Diagne ile yolların ayrılması isteniyor.
 

Galatasaray'da Babel ve Diagne ayrılacak mı?


Galatasaray'ın sezon başında transfer ettiği ancak beklentileri karşılayamaması nedeniyle ocak ayında Ajax'a kiralık olarak gönderilen Babel ile yolların ayrılması hedefleniyor. Yıllık 2,5 milyon euro maaş alan ve 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Hollandalı futbolcunun beklentilerin altında performans sergilemesi de teknik heyette hayal kırıklığı yarattı. Babel'in yaşı, maliyeti ve performansı nedeniyle satışı hedefleniyor.

DIAGNE DE SATIŞ LİSTESİNDE
Sarı kırmızılıların yine devre arasında Club Burgge'e kiraladığı Diagne de yeni sezonda kadroda düşünülmüyor. Senegalli futbolcu, Galatasaray'a dönmek istese de maliyeti ve performansı nedeniyle Diagne de yeni sezon planlamasında yer almıyor.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!