comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Arda Turan ve Babel açıklaması

20 Aralık 2019, Cuma 12:37
Galatasaray'dan Arda Turan ve Babel açıklaması

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Arda Turan ve Ryan Babel ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Türkiye Kupası kura çekimi sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Günay, Arda Turan'ın transferi ve Ryan Babel'in FIFA'ya başvurusuyla ilgili konular hakkında açıklamalarda bulundu. 

"KAYYUM ATANMASI İÇİN ŞARTLAR OLUŞMUŞ DEĞİL"
Camia içerisinden kulübe kayyum atanması yönünde mahkemeye dava açıldığını belirten Yusuf Günay, "Kayyum atanması talep ediliyor. Ne yazık ki böyle bir dava açılmış durumda. Yalnız kayyum atanması için şart oluşmuş değil. Yönetim kurulumuzun almış olduğu tedbir kararları olduğu için böyle bir şey mümkün değil ancak bazı arkadaşlar bu konuda çaba harcamakta." dedi.

"ARDA İÇİN BİZE İNTİKAL EDEN BİR ŞEY YOK"

"Arda Turan konusunda şu anda bize intikal eden bir şey yok. Transfer için henüz erken. Ligin ilk yarısı bitmeden bunların konuşulmasını doğru bulmuyorum. İlk yarı tamamlanınca bunları değerlendireceğiz."

Ryan Babel'in maaşını geç aldığı için FIFA'ya başvurduğu haberlerine de yanıt veren Yusuf Günay, "Babel ile ilgili durum yeni bir şey değil. Daha önce olmuştu ve çözülmüştü." ifadelerini kullandı.

"DURSUN ÖZBEK'LE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR"

"Şu an bazı hacizler nedeniyle Galatasaray yapılandırmayı tamamlayabilmiş değil. Bankalarda yeterli paralarımız olmasına rağmen hacizler nedeniyle yapılandırmaları yapamadığımız için kaynaklarımızı kullanmakta sıkıntılar yaşıyoruz. Bunu en kısa sürede çözmeye çalışacağız. Dursun Özbek'le de görüşmeler sürüyor. İnşallah kısa sürede bunu çözüme kavuştururuz."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!