comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Arda Turan isyanı ''Bu haberleri kendisi çıkarıyor''

17 Kasım 2017, Cuma 09:36
Galatasaray'dan Arda Turan isyanı ''Bu haberleri kendisi çıkarıyor''

Galatasaray yönetimi, taraftarlarında sosyal medya aracılığı ile transferini istemediği Arda Turan haberlerine tepki gösterdi.

FutbolArena - Galatasaray'da son günlerin tartışma konusu olan Arda Turan için sarı kırmızılı yönetimden açıklama geldi. Galatasaray yönetimi bu sezon için Arda Turan transferinin gündemlerinde olmadıklarını belirtti.


Galatasaray, Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Galatasaray yönetimi, basında çıkan Arda Turan haberlerine tepki gösterdi. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Milli futbolcunun transferiyle ilgili neredeyse her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Galatasaray yönetimi ve taraftarlar ise yaşanan son gelişmeler nedeniyle tepkili.

''HABERLERİ ARDA TURAN'IN ÇEVRESİ ÇIKARTIYOR''
Galatasaray'da yönetim kanadı çıkan iddialar nedeniyle rahatsız.Yöneticiler, "Bizim şu ana kadar hiçbir temasımız olmadı. Transfer haberlerini Arda'ya yakın bir çevre ortaya atıyor" ifadesini kullanıyor. Barcelona'da çok mutsuz olan ve Galatasaray'a dönmek isteyen Arda'nın oluşan gündemde payı olduğu öne sürülüyor. Ara transfer döneminde yaşanacak gelişmeler şimdiden merak ediliyor.


Galatasaray'ın devre arasında yapacağı transferler


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği toplantısının çıkışında çok kısa konuşurken soruları yanıtlamaktan kaçındı. Takımının Başakşehir maçına en iyi şekilde hazırlandığını söyleyen Dursun Özbek, Asamoah ve Deniz Türüç transferleriyle ilgili olarak ise çalışmalarının sürdüğünü belirterek, detaylı bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)