comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Arda Turan açıklaması! "Talep olmadı"

10 Ocak 2020, Cuma 16:52
Galatasaray'dan Arda Turan açıklaması!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Arda Turan'ın Galatasaray'a transferi konusunda teknik heyetin veya Arda Turan'ın bir talebi olmadığını söyledi.

FutbolArena - Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, son dönemde kamuoyunu meşgul eden Arda Turan transferi ile ilgili olarak Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Arda Turan gelecek mi?


Yusuf Günay, Arda Turan'ın Galatasaray'a transfer olacağı söyletinlerine ilişkin, "Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'na intikal eden herhangi bir talep olmadı. Son yaptığımız transfer değerlendirme toplantımızda da bu konuda herhangi bir görüş ve değerlendirme de olmamıştır. Teknik heyetimizin de böyle bir talebi olmamıştır Arda Turan'ın kendisinden de, menajerinden de dolaylı ya da direkt bir transfer teklifi olmamıştır. Bildiğimiz tek şey yazılı ve görsel medya ile sosyal medyada bu konuda haberlerin yer alması ve buna ilşkin taraftarmızın verdiği tepkilerdir" ifadelerini kullandı.

FATİH TERİM'DEN ARDA TURAN AÇIKLAMASI
"Başkanımız Arda Turan için "Gündem dışı, gündemimide yok." dedi ama ben o cümleyi kullanmam. Bir oyuncu Galatasaray'a hizmet etmiş, Galatasaray'ın altyapısında yetişmiş ve giderken de para kazandırmışsa ben o cümleyi kullanmam. Arda olmaz başkası olmaz. Başkanımız öyle takdir etmiş ama ben öyle bir cümle kurmam.  Arda bir kez ben Galatasaray'a geleyim diye dilekte bulunmadı. Böyle bir isteği bulunmadı. Ben de kimseye ne alın, ne almayın dedim."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!