comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Alanyaspor'a Vagner Love cevabı

02 Ocak 2018, Salı 00:59
Galatasaray'dan Alanyaspor'a Vagner Love cevabı

Galatasaray Kulübü resmi internet sitesinden Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun Fatih Terim hakkında söylediklerine cevap verdi. 

FutbolArena - Galatasaray Kulübü'nden Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'na cevap geldi. A Spor canlı yayına bağlanarak Fatih Terim'in tercümanlar aracılığıyla Vagner Love'u arattığını söyleyen Hasan Çavuşoğlu'nun söz konusu açıklamalarına sarı kırmızılı kulüpten cevap gecikmedi. 


Galatasaray - Vagner Love son dakika haberleri


Galatasaray Kulübü resmi internet sitesinden Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun açıklamalarına şu cevabı verdi:

Galatasaray olarak, gerek ülkemizde gerekse dünyada transfer süreçlerinde oyuncu, kulüp, menajer dengelerini gözetme konusunda son derece tecrübeli bir spor kulübüyüz.

Buna karşın A Spor'da yayınlanan “Transfer Raporu” Programı'nda Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun oyuncuları Vagner Love ile ilgili kulübümüz, hocamız, tercümanımız ve idari çalışanlarımızı töhmet altında bırakan açıklamalarını şaşkınlıkla karşıladık. 

Söz konusu olan futbolcu için kulübümüz tarafından herhangi bir girişim yapılmamış olup oyuncu, transfer listemizde de bulunmamaktadır.

Böyle bir planlamamız olsaydı ilk olarak Alanyaspor Başkanı ile temasa geçilmiş olacağını belirterek, kendisinin de kulübümüzle aynı hassasiyeti göstermesi gerektiğini hatırlatır, kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

FUTBOLARENA DUYURMUŞTU! (DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN


Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun Fatih Terim ve Vagner Love açıklamaları


A Spor'a konuşan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Vagner Love'ı bir kulübün tercümanı arıyor. Bir kulübün teknik direktörü benim futbolcumu arattırıyor. Doğru şeyler değil bunlar. Bunlar ahlaksızca davranışlar. Bir kulüpten futbolcu istiyorsanız, önce kulübün başkanı ile görüşürsünüz. Kaldı ki, teknik direktörün ne haddine bir kulübün futbolcusu için tercümanı arattırıp konuşması. Fatih Terim arattırıyor tercümanını Vagner Love için. Bunu söyleyen kişi Vagner Love'un yurt dışındaki menajeri, Türkiye'deki menajerine söylüyor. Dursun Özbek'e çok saygı duyuyorum, onun bilgisi olduğunu düşünmüyorum. Asla böyle bir şey yapmaz." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)