comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan alacağı olan menajer Fazıl Özdemir'e loca verildi

25 Mart 2018, Pazar 10:27

Selçuk İnan'ın menajerı Batur Altıparmak tarafından davalık olan Galatasaray'da yönetim alacakları bulunan Fazıl Özdemir ile anlaşma yoluna gitti.

FutbolArena ÖzelGalatasaray yönetimi, geçmişe dönük menajer alacaklarını kapatmak adına kolları sıvadı. Futbolcu temsilcileri ile görüşerek yıllardır biriken alacaklar için ödeme takvimi oluşturup aşağı çekmeye çalışan Galatasaray yönetimi, menajer Fazıl Özdemir ile sürpriz bir şekilde anlaşma yolu buldu.


Galatasaray menajer Fazıl Özdemir'e loca verdi 


Galatasaray Kulübü Genel Kurul üyesi olan Fazıl Özdemir'e, alacaklarına karşılık Türk Telekom Stadyumu'ndan loca verildi. Olcan Adın, Semih Kaya ve Dany'nin transferlerinden alacağı olan Fazıl Özdemir, Galatasaray'dan alacağı yerine loca tahsis edilmesini isterek yönetime kolaylık sağladı. Başkan Mustafa Cengiz ise gösterdikleri bu anlayış, anlaşma yolundan ötürü menajer Fazıl Özdemir'e teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde Selçuk İnan'ın menajerliğini yürüten Batur Altıparmak kendisine verilen sözlerin yerine getirilmediği ve alacaklarının bulunduğu iddiası ile sarı kırmızılı takıma dava açmıştı.


Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altınparmak'tan Galatasaray'a dava


Altıparmak'ın bu davayı 2016 yılında açtığı ve icra yazısının Galatasaray Kulübü'ne gittiği ve o dönemki Dursun Özbek yönetiminin bu karara "Kayıtlarda böyle bir şey yok. İmzalar bize ait değil" diyerek itiraz ettiği belirtildi.
GALATASARAY VE SELÇUK İNAN'I ZOR DURUMDA BIRAKMAMAK İÇİN

Haciz hakkı elde etmesine karşın Menajer Batur Altıparmak, Galatasaray kulübü ve kaptanı Selçuk İnan'ı zor durumda bırakmamak adına bu yola başvurmadı. İcra yazısı Galatasaray Kulübü'ne giderken 10 Ocak 2018'de ise tekrar Batur Altıparmak'ın avukatları bu alacaktan ötürü Galatasaray'a başvurdu ve yine yanıt alamadı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.