comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Adnan Polat'a flaş cevap!

04 Mart 2018, Pazar 23:47

Galatasaray yöneticisi Burak Elmas'tan eski Başkan Adnan Polat'ın "kulüpte hırsızlık var" sözlerine yanıt geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'da 31 Mart'ta yapılacak olan mali genel kurul öncesinde Adnan Polat'a iade-i itibar yapılması için başlatılan kampanya çerçevesinde Habertürk gazetesinden Meriç Müldür, Adnan Polat'ın camiayı ayağa kaldıracak sözlerine dair bir yazı kaleme aldı. 


Galatasaray satılacak mı?


Habertürk gazetesinden Meriç Müldür, Adnan Polat'ın 2011'deki "O kara günden itibaren Benim iade-i itibara ihtiyacım yok. Buna ihtiyacı olanlar o çirkinliği planlayanlar diyor. Birilerini işaret ediyor." sözlerinden ötürü Adnan Polat'ın gündeme oturacak laflarından şu yazıyı kaleme aldı:

Adnan Polat diyor ki, "Bazı üyeler 31 Mart tarihindeki mali kongre öncesi imza kampanyası başlattı. 700-800 imzalı bir kampanya. Önerge verip 2011 kongresinde Adnan Polat'a yapılan nezaketsizliğin giderilmesi adına adım atacaklar. Polat ve arkadaşlarının gönlü alınır en azından. Şık olur, Galatasaray'a da yakışır... Polat 2011'deki o kara günden beri "Benim iade-i itibara ihtiyacım yok. Buna ihtiyacı olanlar o çirkinliği planlayanlar. Birilerini işaret ediyor. Galatasaray'ın geleceği adına da karamsar. Bu görüşünü de şu sözleriyle anlatıyor:
"KATAR VEYA ÇİNLİLERE SATILIR"

"2021 mayıs ayında kulübün hiç varlığı kalmayacak. Borcun azalması mümkün değil. Galatasaray geçmiş yönetimlerin kafasıyla 80-100 milyon dolar ölçekli küçük bir kulüp olur o tarihte. Ya da Katarlılara, Çinlilere satılır. Devrim olmadıktan, kafa yapısı değişmedikten, hırsızlardan kurtulmadıktan sonra kulüp toparlanamaz.

GALATASARAY'DAN CEVAP!

Galatasaray yöneticisi Burak Elmas ise Adnan Polat'ın bu sözleri üzerine, "Adnan Başkan Kulüp hırsızlardan kurtulmaz ise satılır demiş rivayete göre. Konuda haklı ama o hırsızlıklara müsamaha gösteren idarecileri ney apacağız ve bir daha idareye gelmemeleri için ne yapacağız? Yanlış idari kararlar ve alınmayan önlemler yüzünden uğradığımız zararlar?" yanıtını verdi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.