comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan 34 yıl sonra bir ilk

08 Eylül 2017, Cuma 12:13
Galatasaray'dan 34 yıl sonra bir ilk

Galatasaray yönetimi 2017 2018 yaz transfer döneminde 34 yıl sonra bir ilki gerçekleştirdi. Detaylar haberimizde.

FutbolArena Detay - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında 2017 - 2018 yaz transfer sozonu sonlarına doğru tam 10 futbolcu ile kadrosunu güçlendirdi. Sarı kırmızılı takım kadrosunu birbirinden güçlü yıldız isimlerle donattı. Galatasaray ile ilgili son dakika transfer gelişmeleri FutbolArena'da.


Galatasaray'dan transfer döneminde yep yeni bir kadro


Galatasaray yönetimi, son 2 sezonda yaşanan başarısızlıklar üzerine 2017 - 2018 yaz transfer sezonu başlangıcından radikal bir karar alarak teknik direktör Igor Tudor doğrultusunda kadroyu yenileme kararı almıştı.

Başarıya doymuş ve yaşlanan Galatasaray kadrosunu yeni baştan yenileme kararı alan Galatasaray yönetimi 2017 2018 sezonu yaz transfer dönemini en yoğun geçiren takımların başında geçirdi. Birbirinden önemli yıldız isimleri kadrosuna katan Galatasaray yönetimi 34 yıl sonra bir ilk gerçekleştirdi.
Galatasaray yönetimi 34 yıl sonra bir transfer sezonununda ilk daha yerli bir isim almayarak tarihe geçti. Galatasaray kadrosuna tam 10 futbolcu transfer ederken bu isimlerin hepsi yabancı futbolculardan oluşuyor.


Galatasaray'ın 2017 - 2018 sezonunda yeni transferleri


Galatasaray, transfer döneminin sonlarına yaklaşılırken kadrosunu tam 10 yıldız isimle donattı. Sarı kırmızılı takımın yeni sezon transferleri şu şakilde gerçekleşti;

Iasmin Latovlevici
Maicon Pereira Roque
Mariano
Younès Belhanda
Fernando Reges
Papa Alioune Ndiaye
Bafetimbi Gomis
Cédric Carrasso
Sofiane Feghouli
Jason Denayer

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"