comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan 29 milyon TL'lik forma sponsorluk anlaşması

27 Temmuz 2020, Pazartesi 19:48
Galatasaray'dan 29 milyon TL'lik forma sponsorluk anlaşması

Galatasaray, forma sırt sponsoru olarak Magdeburt Sigorta ile 2 yıllık anlaşma sağladı. 

FutbolArena - Galatasaray yeni sezonda ARTI Seyahat Acentesi Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Magdeburger Sigorta A.Ş. 2 sezonluk forma sırt ve forma göğüs sponsorluk anlaşması imzaladı. 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Geçtiğimiz sezon kol sponsorumuz olan Magdeburger Sigorta yeni sezonda sırt sponsoru olarak devam edecek. Bunun Galatasaray camiasına ve Türk futboluna hayırlı olmasını dilerim. Magdeburger Sigorta ile 2 yıllık anlaşma yaptık. Bu sözleşme opsiyonlarıyla birlikte sözleşme süresince 20 milyonu aşkın bir rakama denk geliyor. Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." açıklamasını yaptı. 
Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan ise, Galatasaray ile 1 sene önce başlayan iş birliğinin geleceğe taşınmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Öncelikle sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum. Kendilerinin göstermiş olduğu bu nezaket çerçevesinde geçtiğimiz sene bir yolculuğa çıktık.  O yolculukta o zaman bir cümle kullanmıştım: Umarız bu bir başlangıç olur. Önümüzdeki yıllara yayılan güzel bir anlaşmanın ilk adımlarını atmış oluruz demiştim. Bugün aradan bir sene geçti. Geldiğimiz noktada o bir başlangıç adımıymış. Anlaşmalarımızı daha büyüterek Galatasaray ile olan sponsorluk iş birliğimizde gönül verdiğimiz takımımızla beraber yolculuğumuza devam ediyoruz. Başkanımıza ve sayın yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Elimizi büyük bir taşın altına koyduk. Sayın Başkanımızdan sonuna kadar destek istiyoruz. Markalarımızı kalkındırmak ve sonsuza kadar hep beraber olmak için güzel bir yolculuğa hep beraber devam edeceğiz." diye konuştu.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)