comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Younes Belhanda'nın için yönetimden önemli karar

22 Kasım 2017, Çarşamba 10:07
Galatasaray'da Younes Belhanda'nın için yönetimden önemli karar

Galatasaray yönetimi önceki günlerde Younes Belhanda'nın Fransa'da verdiği röportajdaki ağır sözleri nedeniyle oyuncunun açıklamalarını mercek altına aldı. Yönetim bu konuda kararını verdi.

FutbolArena - Galatasaray'ın Faslı yıldızı Younes Belhanda, Medipol Başakşehir maçı sonrası Fransa'da verdiği özel röportajda Igor Tudor ve Medipol Başakşehir maçıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullanmıştı.
 

Galatasaray'da Belhanda'ya ceza verilecek mi?


Başakşehir maçı sonrasında Fransa'da bir TV kanalına röportaj veren ve açık şekilde Hırvat çalıştırıcı Tudor'u eleştiren Belhanda'nın bu sözleri de Galatasaray yönetiminin isteğiyle mercek altına almıştı. Galatasaray yönetimi bu konudaki tavrını da netleştirdi.

Hürriyet'in haberine göre, Yapılan değerlendirme sonucunda Faslı yıldızın, Tudor'u ya da kulübü rahatsız edecek bir ifade kullanmadığı kanaatine varıldı. Cenk Ergün bu tespiti Igor Tudor'la da paylaştı ve herhangi bir yaptırım uygulanmamasına karar verildi.
 

Galatasaray'da Younes Belhanda Tudor için ne söylemişti?


Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Younes Belhanda, Medipol Başakşehir maçının ardından Fransa'da katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu;
"Başakşehir'e karşı 5-1 kaybettik evet. Adebayor bizi öldürdü. Fakat maça iyi hazırlanmadık, her zaman oynadığımız gibi oynamadık, farklı bir oyun anlayışıyla çıktık sahaya ve sonuç ortada. Birbirimize bu bir kazaydı ve maçı unutalım dedik. Bizi sahada gezdirdiler."

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)