comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Younes Belhanda'nın açıklamaları inceleniyor

20 Kasım 2017, Pazartesi 15:41
Galatasaray'da Younes Belhanda'nın açıklamaları inceleniyor

Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Younes Belhanda'nın Fransa'da bir televizyon kanalına verdiği röportaj kulüpte gündem aldı. Sarı-Kırmızılı yönetim bu konuda bir karar aldı.

FutbolArena - Galatasaray'ın Medipol Başakşehir karşısında aldığı yenilgi sonrası Fransa'da bir TV kanalına konuşan Younes Belhanda açıklamalarıyla gündeme oturmuştu.

Başakşehir maçı sonrasında Fransa'da bir TV kanalına röportaj veren ve açık şekilde Teknik Direktör Tudor'u eleştiren Belhanda'nın bu sözleri de Galatasaray yönetiminin isteğiyle mercek altına alındı.
 

Galatasaray'da Belhanda'nın Igor Tudor ile ilgili söyledikleri


Galatasaray Kulübü de Belhanda'nın Fransa'daki röportajının orjinal hali ve görüntülerini izleyerek sözlerinin çarpıtılıp çarpıtılmadığını incelemeye başladığı öğrenildi. Bu konuda açıklamaları izlendikten sonra Belhanda ile de görüşülmesi ve uyarılması bekleniyor


Galatasaray'da Younes Belhanda Tudor için ne söylemişti?


Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Younes Belhanda, Medipol Başakşehir maçının ardından Fransa'da katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu;
"Başakşehir'e karşı 5-1 kaybettik evet. Adebayor bizi öldürdü. Fakat maça iyi hazırlanmadık, her zaman oynadığımız gibi oynamadık, farklı bir oyun anlayışıyla çıktık sahaya ve sonuç ortada. Birbirimize bu bir kazaydı ve maçı unutalım dedik. Bizi sahada gezdirdiler."

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)