comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Younes Belhanda: ''10 numara baskısı..''

07 Ağustos 2017, Pazartesi 09:34
Galatasaray'da Younes Belhanda: ''10 numara baskısı..''

Galatasaray'da Wesley Sneijder'in sırt numarasını üzerine geçiren Faslı orta saha oyuncusu Younes Belhanda, sarı kırmızılı taraftarlara seslendi.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında Dinamo Kiev takımından transfer ettiği fakat üzerinde Wesley Sneijder basısı hissettiği Belhanda, taraftarlara söz verdi. Yıldız futbolcu 'zamana ihtiyacım var' dedi.


Galatasaray'da Belhanda'dan iddialı açıklama


Galatasaray'ın yeni 10 numarası Younes Belhanda, taraftarlara mesaj gönderdi. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre Faslı futbolcu Galatasaray taraftarından zaman istedi. Sarı-kırmızılı taraftarların Sneijder sevgisini bildiğini söyleyen 27 yaşındaki Younes Belhanda, Galatasaray taraftarına şu şekilde seslendi;

''10 NUMARA BASKISINI KALDIRACAĞIM''

"Yeni bir takım kuruluyor. Hem saha içi hem saha dışında birbirimizi yeni tanımaya başladık. Takım olarak zamana ihtiyacımız var. Benim de gerçek performansımı göstermem için biraz zaman gerek. 10 numara baskısını kaldıracağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Sezonun başlamasına çok az zaman kaldığını vurgulayan Belhanda, "Her şey güzel olacak. Yeter ki taraftarımızyanımızda olsun ve bize destek versin''

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


Belhanda ile Sneijder arasındaki fark? Belhanda mı, Sneijder mi? İstatistikler... 


Belhanda ve Sneijder arasındaki savunma istatistikleri...

Belhanda ve Sneijder arasındaki hücum istatistikleri...


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)