comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da yönetimin Ayhan Akman kararı! Kritik toplantı...

20 Kasım 2017, Pazartesi 13:59
Galatasaray'da yönetimin Ayhan Akman kararı! Kritik toplantı...

Galatasaray'da Medipol Başakşehir maçında alınan farklı mağlubiyet moralleri bozarken Dursun Özbek ve yönetimi yardımcı antrenör Ayhan Akman'ı da hedef tahtasına koydu.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Medipol Başakşehir maçında alınan 5-1'lik mağlubiyetin yankıları sürerken Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve kurmayları Ayhan Akman ile ilgili önemli bir karar alacak.

Dün akşam saatlerinde Hırvat teknik adam ile görüşen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve idarecilerin yardımcı antrenör Ayhan Akman ile ilgili de tavırları belli oldu. 
 

Galatasaray'da Ayhan Akman görevden alınacak mı?


Galatasaray yönetiminde Ayhan Akman'ın geride kalan haftalarda sorumluluk almaktan kaçındığı ve Igor Tudor'u gerektiği şekilde yönlendiremediği konuşuluyor.
Galatasaray'da Igor Tudor'un yardımcılığına bizzat başkan Dursun Özbek tarafından getirilen Ayhan Akman için yöneticilerin yetersiz gördüğü ve Hırvat çalıştırıcıyı yönlendiremediği noktasında birleştiği ortaya çıktı. 

DURSUN ÖZBEK ÇOK İSTEMİŞTİ
Galatasaray'da başkan Dursun Özbek ve yöneticilerin bugün bir kez daha toplantı yapacağı ve Ayhan Akman'ı sorumluluk anlamında uyaracağı öğrenildi. Sezon başında başkan Dursun Özbek, Ayhan Akman konusunda Igor Tudor ile bizzat konuşmuş ve yardımcı hoca olarak görev yapmasını istemişti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)