comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da yeni transfer Emre Mor'a Fatih Terim kuralları

01 Ağustos 2019, Perşembe 12:27
Galatasaray'da yeni transfer Emre Mor'a Fatih Terim kuralları

Son yıllarda saha dışındaki disiplinsiz tavırları ile kariyeri düşüş ivmesine geçen Emre Mor'un üzerinde artık Fatih Terim'in eli olacak.

FutbolArena - Galatasaray'da Emre Mor transferi resmiyete kavuştu. Celta Vigo'da disiplinsiz davranışlar gerekçesiyle 2 kez kadro dışı kalan Emre Mor'un hayatında artık Fatih Terim kuralları geçerli olacak. Genç futbolcunun sorun yaşamaması için yeni kurallar belirlendi.
 

Emre Mor Galatasaray'da başarılı olur mu?


Emre Mor için Fatih Terim kuralları da artık devreye girecek. Son yıllarda saha dışındaki disiplinsiz tavırları ile kariyeri düşüş ivmesine geçen Emre Mor'un üzerinde artık Fatih Terim'in eli olacak.

ÖZEL YAŞAMI, BESLENMESİ VE SOSYAL MEDYA
Transfer sürecinde "Geçmişten ders aldım. Artık futbolumla ve saha içinde yaptıklarımla konuşulmak istiyorum" diyen 22 yaşındaki oyuncu için sıkı kararlar alındı.

Terim'in de transferini sağladığı Emre Mor'a öncelikle tesislere yakın bir daire tutulacak. Özel yaşamı, beslenme programı hepsi yakın takipte olacak. Sosyal medya paylaşımları da Florya ekibinin desteği, yardımını alacak.

EMRE MOR'UN İLK SÖZLERİ

Benim Fatih Terim ile iyi bir ilişkim var. Onunla tekrar çalışacağım için mutluyum. O büyük bir teknik adam. Büyük bir takıma geldiğim için mutluyum. Transferim sonuçlandı ve uzun zamandır bu anı bekliyordum. Benim Fatih Terim ile iyi bir ilişkim var. Onunla tekrar çalışacağım için mutluyum. O büyük bir teknik adam. Takım arkadaşlarımla çalışmak için sabırsızlanıyorum. Hazır bir haldeyim. Sadece çalışmalara odaklandım. Benim için başarılı bir hazırlık dönemi geçti

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!