comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Yasin Öztekin'in tepki çeken Çeşme tatili

15 Temmuz 2017, Cumartesi 21:56
Galatasaray'da Yasin Öztekin'in tepki çeken Çeşme tatili

Galatasaray'da Yasin Öztekin'in, Östersunds maçından sonra izin alarak Çeşme'ye gitmesi sarı kırmızılı taraftarların büyük tepkisini çekti. Perde arkasındaki gelişmeler. 

FutbolArena Özel - Galatasaraylı futbolcu Yasin Öztekin için resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Östersunds karşılaşmasında ayağına darbe aldığı ve yapılan tetkiklerinin ardından sağ ayak beşinci parmak proximal falanks kemiğinde kırık tespit edildiği açıklandı. Öte yandan sakatlığı bulunan Yasin Öztekin'in izin alarak Çeşme'ye gitmesi ise taraftarlardan büyük tepki çekti. 


Galatasaray'da Yasin Öztekin neden sakatlandı?


UEFA Avrupa Ligi'nde Östersunds ile oynanan maçta ayağına darbe alan Yasin Öztekin'de kırık tespit edildiği fakat rövanşta oynayabileceği açıklandı. Öte yandan yıldız futbolcunun Östersunds maçından sonra Çeşme'ye gitmesi sarı kırmızılı taraftarların büyük tepkisini çekti. 


Galatasaray'da Yasin Öztekin'in Çeşme tatili


Galatasaraylı futbolcu Yasin Öztekin, Östersunds maçının ardından teknik heyetten sağlık raporuyla birlikte izin aldı. 1 günlük iznini de ailesinin yanında geçirmek için Çeşme'ye giden futbolcu, burada bir kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen taraftarı kıramayınca sosyal medyada Yasin Öztekin'in Çeşme'de olduğu görüntülendi. 

PAZARTESİ DÖNECEK!
Galatasaray yönetiminden izin alan Yasin Öztekin, film çektirip bunu kulübe gönderdikten sonra serçe parmağında kırık tespit edildi. Daha sonra Galatasaray yönetimi, "Pazartesi'ye kadar hiçbir şey yapma, kendini yorma." talimatı aldı. Pazartesi günü İstanbul'a dönecek olan Yasin'in, Östersunds rövanş maçında forma giyebileceği öğrenildi. Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"