comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da yaşanan koltuk krizinin perde arkası

06 Şubat 2018, Salı 17:40

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Sivas dönüşünde yaşanan kotuk olayına çok sinirlenerek Abdurrahim Albayrak'a destek oldu.

FutbolArena Özel - Sarı kırmızılı takımın, Demir Grup Sivasspor deplasmanı dönüşünde Sportif AŞ Başkanvekili Abdurrahim Albayrak'a, business class sınıfı değil, 5-A koltuğu verildiğini AMK Gazetesi duyurmuştu. Galatasaray kulübünün zor günlerinde önemli fedakarlıklara imza atan yönetici bu olaya tepki göstermişti. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, olayı protesto etmek adına Abdurrahim Albayrak ile birlikte uçtu.
 

Galatasaray'ın Sivas - İstanbul uçağında neler yaşandı?


Olayın yaşandığı anlarda başkan Cengiz ve yöneticilerin ön tarafa gelmesini istediği Albayrak, 5-A koltuğunda seyahat etmek zorunda kaldı. Sivas dönüşünde Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'in bu duruma tepki göstermek adına seyahat sırasında koltuğundan kalkarak Abdurrahim Albayrak'ın yanına gittiği ve yolculuğun büyük bölümünde sarı kırmızılı yönetici ile birlikte oturduğu ortaya çıktı.

MUSTAFA CENGİZ HESAP SORDU
Başkan Cengiz, dün de seyahat işlerini organize eden kulüp yetkilisini arayarak "Abdurrahim Albayrak, Galatasaray kulübü için önemli fedakarlıklara imza atan Sportif AŞ Başkanvekili. Bunu bana anlatacaksınız" çıkışında bulundu. Kulüp yetkilisinin ise Başkan Cengiz'den derhal özür dilediği belirtildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.