comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Ünal Aysal, Dursun Özbek'e karşı aday oluyor

19 Aralık 2017, Salı 10:37
Galatasaray'da Ünal Aysal, Dursun Özbek'e karşı aday oluyor

Galatasaray'da flaş Ünal Aysal gelişmesi. Galatasaray eski başkanlarından Ünal Aysal'ın Ocak ayında yapılacak erken seçimle birikte başkanlığa aday olacağı iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi Yeni Malatyaspor mücadelesi sonrasında teknik direktör Igor Tudor ile yollarını ayırma kararı alırken Dursun Özbek yönetimini erken seçime götürme kararı aldı. Galatasaray'ın eski başkanlarından Ünal Aysal'ın flaş bir karar ile Ocak ayında yapılacak erken seçime aday olacağı iddia edildi.


Ünal Aysal, Galatasaray başkanlığına aday oluyor mu?


Galatasaray Spor Kulübü, Dursun Özbek'in almış olduğu flaş bir karar ile erken seçime gidiyor. 20 Ocak'ta seçime gidecek olan Galatasaray'da Dursun Özbek yeniden aday olup yönetimini değiştirmek isteyecek. Ancak iddialara göre Dursun Özbek'in karşısına çok güçlü ve taraftarlar tarafından sevilen Ünal Aysal'ın çıkabileceği belirtiliyor.

AYSAL, DURSUN ÖZBEK'İN KARŞISINA ADAY ÇIKACAK
Cumhuriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'da yönetimin erken seçim kararı sonrası kimlerin başkanlığa aday olacağı merak edilmeye başlandı. Erken seçim kararı alan Galatasaray'da Dursun Özbek'in karşısına Ünal Aysal'ın çıkacağı iddia edildi. 


Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal kimdir?


2011 yılında Adnan Polat yönetiminden görevi rekor oyla alan Ünal Aysal, görevde kaldığı süre boyunca sarı kırmızılı kulübe bir çok unutulmaz başarı yaşattı. 76 yaşındaki iş adamı olan Ünal Aysal, enerji sektöründe faliyet gösteriyor. Galatasaray Lisesi mezunu olan Ünal Aysal, Galatasaray Spor Kulübü üyeliğini daha önce 2 dönem sürdürmüş ve erken seçim kararı alarak kulübü seçime götürmüş ve kendisi de aday olmammıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.