comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da tüm takıma yeniden Koronavirüs testi yapılacak

24 Mart 2020, Salı 01:22
Galatasaray'da tüm takıma yeniden Koronavirüs testi yapılacak

Galatasaray'da tüm takım ve teknik heyete yeniden koronavirüs testi yapılması kararı alındı. 

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından son dakika kararıyla yönetim, tüm takım ve teknik heyete ikinci bir test yaptırma kararı aldı. 

GALATASARAY'DA TÜM TAKIMA YENİDEN KORONAVİRÜS TESTİ
Galatasaray'daki son gelişmeleri FutbolArenaTV canlı yayınında aktaran Ali Naci Küçük, "Fatih hoca Ulus'ta özel hastanede tedavi altında. Fatih hocanın hafif bir öksürük şikayeti dışında herhangi bir sorun veya semptom olmadığını öğrendik. Perşembe günü tüm takıma test yapılmıştı. Ancak alınan karar doğrultusunda tüm takıma ve teknik heyete yeniden test yapılacak." dedi. 
 

Galatasaray'da Koronavirüse yakalanan futbolcu var mı?


Galatasaray'da tüm takım, teknik heyet ve staff ekibine Perşembe günü yapılan Koronavirüs testlerin sonuçları Pazartesi günü çıktı. Teknik Direktör Fatih Terim'in test sonuçları negatif çıkarken, öncesinde Abdurrahim Albayrak ve eşinin Koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Galatasaray'da Koronavirüs test sonuçları pozitif çıkan oyuncu olmadığı öğrenildi. 

PEKİ FATİH TERİM'İN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Profesör Doktor Dilek Arman: Haber Global'de  Çok hafif bir öksürüğü var. Kulüp doktoruyla aynı hastanade çalıştığımızdan bu gibi durumlarda direkt danışıyorum. Ciddi bir klinik tablo olmadığını biliyorum. Hafif öksürüğü var" dedi. Öte yandan FutbolArenaTV canlı yayına bağlanan Ali Naci Küçük, "Fatih Terim Ulus'ta özel hastande tedavi altında. Öksürük şikayeti vardı. Şu an itibariyle ciddi bir sorunun olmadığını, durumunun iyi olduğunu öğrendik. İnşallah hem Fatih Terim, hem Abdurrahim Albayrak en kısa sürede bu hastalğı yener." diye son durumu aktardı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)