comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tudor'un istemediği Josue boşta kaldı

14 Ağustos 2017, Pazartesi 17:54
Galatasaray'da Tudor'un istemediği Josue boşta kaldı

Galatasaray'da geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen ve sezon sonu geri gönderilen Josue'ye yeni sezonda hala talip çıkmadı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen ve fakat sergilediği performansla bir türlü bekleneni veremeyen Josu sezon sonunda opsiyonu kullanılmayınca Porto'ya geri döndü. Ancak Porto'nun yeni sezon kadrosunda da teknik direktör Sergio Conceiçao tarafından düşünülmeyen Portekizli futbolcu hakkında belirsizlik sürüyor. 


Galatasaraylı eski futbolcu Josue şimdi nerede oynuyor?


Galatasaray'da geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Josue, Porto'da yeni sezonda kadroya giremedi. Bu gelişmenin ardından teknik direktör Sergio Conceiçao, aralarında Trabzonspor'da kiralık olarak forma giyen Suk da dahil olmak üzere 4 futbolcuyla birlikte Josue'yi B takımına gönderdi. Henüz yeni bir takımla anlaşmayan Josue'ye Türkiye ve Portekiz'den teklifler olduğu fakat resmi bir önerinin Porto'a gelmediği kaydedildi. 
 

Levent Nazifoğlu, Josue'nin bonservis için neler demişti?


Dönemin yöneticisi Levent Nazifoğlu, sarı-kırmızılı kulübün 1 yıllığına kiraladığı ve 700 bin avro garanti ücret verileceğini duyurduğu Josue Pesquiera hakkında imza töreninde şunları söylemişti:

Nazifoğlu, Josue ile ilgili olarak, "Galatasaray'a gelmek için çok uzun yıllar bu takımın oyuncusuymuş gibi gayret gösterdi. Kendisine teşekkür ediyorum." derken, Porto Kulübünün satış opsiyonu olarak 5 milyon avro istemesi nedeniyle sözleşmeye böyle bir madde koymadıklarını aktarmıştı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.