comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tudor'dan Tolga Ciğerci seferberliği

03 Ekim 2017, Salı 17:38
Galatasaray'da Tudor'dan Tolga Ciğerci seferberliği

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Tolga Ciğerci için Sağlık Kurulu ile özel olarak görüştü.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor, Konyaspor hazırlıkları kapsamında bu akşam yapılan idman öncesi Sağlık Kurulu ile görüşüp Karabükspor maçında dinlendirilen Tolga Ciğerci hakkında bilgi aldı.
 

Tolga Ciğerci, Fenerbahçe derbisine yetişecek mi?


Tudor, Almanya'ya da giderek muayene, kontrollerden geçen ve tedavisine başlanan Tolga'nın, Fenerbahçe derbisine yüzde 100 olarak hazır olmasını istedi.

Karabükspor maçının analizinde "Tolga'nın eksikliğini hissettik" görüşünde bulunan Tudor, bu futbolcuyu Fenerbahçe maçında mutlak suretle oynatmak istiyor. Tudor, Sağlık Kurulu ile yaptığı görüşmede buna dikkat çekti.
 

Galatasaray'da Tolga Ciğerci'nin dönüş tarihi 


Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor'dan Tolga Ciğerci itirafı. 3-2 sona eren Kardemir Karabükspor maçını Ayhan Akman ve yardımcıları ile birlikte yeniden analiz eden Igor Tudor, "Tolga Ciğerci'nin eksikliğini hissettik" dedi.  Eklem kapsülündeki ödem nedeniyle 2-3 hafta dinlendirilmesi planlanan Tolga Ciğerci'nin, takım adına önemli bir göreve sahip olduğunu ifade edip takıma en kısa zamanda katılmasını bekliyor.  
Igor Tudor, orta sahada Tolga Ciğerci'nin rakibe pres yapıp alan daralttığını ve Kardemir Karabükspor maçında da eksikliğinin hissedilerek, bunun handikaplarını yaşadıklarını belirtti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!