comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tudor'dan Selçuk İnan kararı

18 Ağustos 2017, Cuma 10:20
Galatasaray'da Tudor'dan Selçuk İnan kararı

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, Fernando ve Ndiaye'nin transferi sonrasında yedek kulübüsinin yolunu tuttu. Selçuk İnan, Osmanlıspor maçında yine yedek mi oturacak? Detaylar özel haberimizde.

FutbolArena Özel - Galatasaray kaptanı Selçuk İnan formasını kaybetti. Sarı kırmızılı takımın Süper Lig'in ilk hafta maçı kapsamında oynadığı Kayserispor maçında yedek oturan Selçuk İnan, Osmanlıspor maçında da yedek mi oturacak?


Galatasaray'da Selçuk İnan Osmanlıspor maçında oynayacak mı?


Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, Osmanlıspor maçında da yedek kulübesinde oturacak. Kayserispor maçında oynanan futbol ve 4-1'lik galibiyetten son derece memnun olan Tudor, sarı kırmızılı takımın ilk 11'inde değişikliğe gitmeyecek. Osmanlıspor karşısına da aynı ilk 11 ile çıkma kararı alan Tudor, Selçuk İnan ile de özel bir görüşme yaptı. Morali bozuk olan Selçuk ile konuşan Tudor;

''SAKIN MORALİNİ BOZMA''
"Takımdaki bu forma rekabetinin senin performansını artıracağına eminim. Sen bu takımın kaptanısın. Senin tecrübelerin, görüşlerin benim için çok önemli. Asla moralini bozma. Senden vazgeçmiş değilim. Bu uzun yarışta sana fazlasıyla çok ihtiyacım olacak" diyerek Galatasaray kariyerinde bugüne kadar 2 kez üst üste yedek kulübesinde oturmayan ve Ankara'da bir ilki yaşayacak olan Selçuk'a moral verdi.


Galatasaray'da Selçuk İnan ayrılıyor mu?


Son dönemde sarı kırmızılı taraftarların hedefinde olan ve Ndiaye ile Fernando transferinin ardından takımdaki yerini de kaptıran Selçuk İnan'ın, Galatasaray'dan ayrılacağı yüksek sesle konuşulmaya başlandı

Bugün, Selçuk'un yönetime başvurduğu ve alacaklarına karşılık bonservisini talep ettiği iddiası ortaya atıldı.Galatasaray yöneticileri ise bu iddialar üzerine FutbolArena'ya "Selçuk İnan, Galatasaray futbol takımının halen kaptanıdır. Ve kendisinin böyle bir talebi ve ayrılık adına yönetime bir başvurusu yoktur" dedi.
 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)