comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tudor'dan hakemlere sert sözler: 'Komedi filmi...'

30 Eylül 2017, Cumartesi 22:14
Galatasaray'da Tudor'dan hakemlere sert sözler: 'Komedi filmi...'

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Karabükspor maçının ardından Türk hakemlerini eleştirdi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Karabükspor maçının ardından Türkiye'deki hakemlere ciddi bir eleştiri getirirken, takımının performansıyla ilgili de konuştu. 


Galatasaray 3-2 Karabükspor Tudor'un açıklamaları


Tudor maçın ardından aleyhlerine verilen penaltıya büyük tepki gösterdi ve şu açıklamaları yaptı:

Türkiye Ligleri'nde komedi filmleri tadında penaltı kararları veriliyor. Kimse yanlış anlamasın. Sadece kendi takımım için serzenişte bulunmuyorum. Her hafta, her pazar yanlış penaltılar, hakem hataları oluyor. Bence yukarıdakiler, hakem komitesinin başındakiler toplanıp bir şeyler yapmalı, bu işi nasıl düzeltebiliriz diye düşünmeliler. Çünkü bu şekilde insanların gözünde kredilerini kaybediyorlar. İnsanlar acaba ne zaman penaltı verilecek diye bekliyor. 
"BÖYLE GALİBİYETLER..."

İlk yarıda daha fazla gol bulabilirdik. Futbol olarak bahsedersek bizim seviyemiz değildi. İkinci yarıda ise yaptığımız değişikliklerle ileriye giden ve birçok pozisyona giren Galatasaray vardı. Ancak maçı bitirebilecek golü atamadık. Anlamsız penaltıyla skor 2-2'ye geldi. Son dakikada attığımız golle kazandık. Bazen böyle galibiyetler takımın motivasyonunu arttırmak için yardımcı olur." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!