comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tudor'dan Denayer'e tam not

31 Ağustos 2017, Perşembe 14:32
Galatasaray'da Tudor'dan Denayer'e tam not

Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un Denayer transferi nedeniyle mutlu olduğu öğrenildi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsmaında Jason Denayer'i yeniden kiraladı. Sarı kırmızılı takıma gelmek için uzun süredir yoğun çaba harcayan futbolcunun bu tavrı, Igor Tudor'u da memnun etti. 
 

Galatasaray'da Tudor'un Denayer sevinci


Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor da, Jason Denayer'in transferine ve karakterine tam not verdi. 1 aydan bu yana ısrarlı şekilde Galatasaray'a gelmek için direnen Denayer'in en çok bu tavrına hayran kaldığını belirten Igor Tudor, idarecilere şunları söyledi:

"Denayer'in futbolculuğu kadar onun karakterine de ihtiyacımız vardı. Galatasaray'a gelmeyi bu kadar çok isteyen ve takımı için savaşmayı isteyen bir futbolcu. Denayer, Şu anda Galatasaray takımının karakterine de uyan bir isim."
 

Galatasaray'ın yeni transferi Denayer'in havaalanında sabahladığı görüntüler


Hatırlanacağı üzere daha önce de sarı kırmızılı takımda kiralık olarak forma giyen ve 2016 yılında sözleşmesi bittikten sonra İngiltere'ye dönen Belçikalı futbolcu son ana kadar havaalanında beklemişti. Denayer yaptığı açıklamada, "Jason Denayer:"Hayatımdaki en zor ve en uzun gündü. Galatasaray'a dönmek istiyordum,orada harika bir bağ kurmuştum ama bırakmadılar." ifadelerini kullandı. 
YİNE ONUN TAVRI BELİRLEYİCİ OLDU

Galatasaray'da yeni sezonda kiralık olarak forma giyecek olan Denayer'in ısrarcı tavrı bu transferde büyük rol oynadı. İngiliz kulübünün 3 yıldır kiralık olarak verdiği Jason Denayer kulübüne sürpriz bir çıkışta bulundu. Denayer, transfer döneminin Avrupa'da son gününe girilirken Jason Denayer, Manchester City Kulübüne kiralık olarak Galatasaray'dan başka bir kulüpte oynamak istemiyorum" dediği sarı kırmızılı kulübe menajeri tarafından iletildi. Bu gelişmenin ardından Manchester City kulübü henüz Denayer'e Galatasaray'a transfer olması için izin verdi. 
Sarı Kırmızılı kulüple ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)