comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tudor'dan Asamoah talimatı

06 Kasım 2017, Pazartesi 19:30
Galatasaray'da Tudor'dan Asamoah talimatı

Galatasaray Teknik Direktörü Tudor, devre arası transfer döneminde Asamoah'ın mutlaka alınmasını ve tüm şartların zorlanmasını talep edecek.

FutbolArena Özel - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile hafta içinde bir araya gelecek olan Teknik Direktör Igor Tudor, Juventus'tan alınmasını istediği Kwadwo Asamoah transferinin önemine dikkat çekecek.
 

Galatasaray, Kwadwo Asamoah'ı transfer edecek mi?


Hırvat teknik adam sol bekte Latovlevici ile Linnes'in performanslarının ardından Asamoah transferinde Galatasaray Kulübünün ısrarcı olmasını isteyecek. Tudor, Asamoah'ın mutlaka alınmasını ve tüm şartların zorlanmasını talep edecek.

MARTİN LİNNES VE LATOVLEVİCİ SINIFTA KALDI!
Tudor'un sezon başından bu yana sürekli rotasyona gittiği ve 3'lü defans oynattığında takımdan kestiği Linnes-Latovlevici ikilisi, sol bekteki açığı kapatamadı. İki oyuncuda istediği seviyede futbol ortaya koyamadığı için Tudor, sürekli bu bölgede rotasyona gitti.

İÇ VE DIŞ TRANSFERİ KONUŞACAKLAR

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tudor ile hafta içinde hem iç hem de dış transfer adına kritik görüşme yapacak. Başkan Dursun Özbek, transfer taleplerinin ağırlıklı olarak yerli oyuncu olması gerektiğini 1 ay önce Hırvat teknik adama iletmişti.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)