comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tudor'a Okan Buruk'tan: 'Vasıfsız adam. Utanıyorum.'

09 Aralık 2017, Cumartesi 22:35
Galatasaray'da Tudor'a Okan Buruk'tan: 'Vasıfsız adam. Utanıyorum.'

Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk'tan Galatasaray maçı sonrası olay sözler! 

FutbolArena - Galatasaray - Akhisarspor maçının ardından Okan Buruk gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, maçın ardından sarı kırmızılı takımın hocası Tudor'a oldukça çarpıcı sözler söyledi. 
 

Galatasaray 4-2 Akhisarspor Okan Buruk'un Tudor ve hakem açıklamaları


Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Galatasaray maçının ardından şunları söyledi:

"MAÇ İSTEDİĞİMİZ GİBİ GİDİNCE HAKEM DAHİL OLMAK İSTEDİ"
Oyun istediğimiz gibi gidince hakemin müdahil olma isteği doğdu. Ben buna inanıyorum. Bu oyunu nasıl bozabilirim diye düşündü. Kırmızı kart gösterdi. Büyük haksızlık bu. Hem Lopes, hem Akhisarspor'a, hem de Türk futboluna haksızlık. Ben yabancı gelsin dediğimde kızıyorlar. Bu tür hakemler yönetecekse yabancı hakem gelsin. Seyirciden korkmayacaksın. Beşiktaş maçında da aynısını yaşadık. 3 tane seyirci bağırınca eli ayağı birbirine karışan hakemin Türk futbolunda yeri olmaması lazım. İngiltere'de olsa Yasin'e ceza verirler. Bu kadar adaletsizliğin olduğu yerde Türk futbolu gelişmez dedim, beni de dışarıda gönderdiler. Yan kulübede yapmadıklarını bırakmadılar. En son mecbur kaldılar oradan birilerini gönderdiler. 

"TUDOR GİBİ VASIFSIZ ADAM, İKİNCİ SINIF HOCA"

Herkesi insan yerine koymaları gerekiyor. Türkiye'deki tüm takımları eşit seviyeye getirmek gerekiyor. Böyle yaptıkları sürece Türk futbolu ilerlemiyor. Adaletsizlikten dolayı üzgünüm. Yan taraftaki kulübenin bana yaptıklarını görseniz. Tudor maçın başından beri bana konuşuyor. Eski Galatasaraylı futbolcu olarak Tudor gibi vasıfsız bir adamın buralarda olmasından utanç duyuyorum. Teknik adam teknik adamla konuşur mu? İkinci sınıf hocaların burada olması da üzücü. Senin benimle ne işin var? 

OKAN BURUK, TUDOR'UN ELİNİ İTTİ

Maç sonunda Okan Buruk, Tudor'un barış elini itti. Karşılaşma içinde tartışan iki teknik adamdan, Tudor stattan ayrılırken mixed zone'da karşılaştığı Okan Buruk'a sarılmak istedi. Okan Buruk, Tudor'un uzattığı eli iterek tersleyip stattan ayrıldı

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.