comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tudor'a Erman Toroğlu'ndan şok sözler: 'Pislet, birbirine sok...'

25 Kasım 2017, Cumartesi 22:01
Galatasaray'da Tudor'a Erman Toroğlu'ndan şok sözler: 'Pislet, birbirine sok...'

Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor maçının ardından A Spor'da Erman Toroğlu çarpıcı ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 13. haftasında sahasında Aytemiz Alanyaspor ile karşı karşıya geldi. Maçın ardından Erman Toroğlu sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Tudor hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 
 

Galatasaray 2-0 Aytemiz Alanyaspor Erman Toroğlu A Spor yorumları


"GALATASARAY'IN RAKİPLERİ KİRALIK KATİL TUTSA BUNU YAPAMAZLARDI"

Galatasaray'da ilk 4 maçtan sonra teknik direktör şımardı. Havalara girdi. Bir anda Karabük'ten Galatasaray gibi takıma gelince kendisini dahi sandı. Türkiye'de 100 kişiye sorsan, hangi takıma karşı çift santrfor oynanmaz dersen 98'i Başakşehir derdi. Ancak Tudor'a teşekkür edilmeli. Tudor olmasa bu haftalarda lig bitecekti. Beşiktaş, Fenerbahçe, Başakşehir parayla kiralık katil tutsa Tudor'un yaptığını yapamaz. Deseler ki, Galatasaray'ı pislet, birbirine sok başaramazlar. 
"GALATASARAYLI FUTBOLCULAR YÖNETİMLE OLMAYINCA FRANSA VE İTALYA'DA KONUŞTU"

Galatasaraylı futbolcular bunu konuştular. Bazı yöneticilerle de konuştular ve baktılar ki, bir şey olmuyor. Öyle mi? Birisi gitti Fransız televizyonuna, birisi gitti İtalyan televizyonuna, konuştular. O zaten filmin sonu demekti. Futbolcular Tudor'u sallamıyor. Aslanlı film çevirdi futbolcular. Galatasaray yönetimi bunu düşündü. Lideriz ama hemen de böyle çatır çutur bu işi yapmayalım.

"AYHAN AKMAN KUKLA"

Tudor'un yanında bir Ayhan Akman konu mankeni vardı. Benim gördüğüm. Tam kukla! Yönetim uyandı beyanatlardan dolayı. Ben başkan, yönetici olacağım, benim futbolcularım orada burada konuşacak... Ancak futbolcular haklı konuşuyor. Futbolcular yönetime geldi, yönetim yapamadı. Gittiler Fransa'ya, İtalya'ya orada konuştular. 

"KADROYU TUDOR ÇIKARMADI"

Bugün sahaya çıkan kadroyu Tudor çıkarmdı. Çok net söylüyorum. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)