comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tudor Başakşehir maçında çıldırdı! Abdullah Avcı...

18 Kasım 2017, Cumartesi 20:08
Galatasaray'da Tudor Başakşehir maçında çıldırdı! Abdullah Avcı...

Medipol Başakşehir - Galatasaray maçının 28. dakikasında Fernando ve Visca arasında yaşanan pozisyonun ardından yedek kulübelerinde gerilim yaşandı. Abdullah Avcı ve Tudor burun buruna geldiler. 

FutbolArena - Süper Lig 12. haftasında Medipol Başakşehir - Galatasaray maçının ilk yarısında Abdullah Avcı ile Tudor arasında tartışma yaşandı. Maçın 26. dakikasında Fernando ve Visc arasındaki pozisyon sonrası Başakşehir futbolcuları Fernando'nun ikinci sarı karttan oyundan atılmasını beklerken, Tudor ise Visca'nın önce Fernando'yu kolundan tutmasına çok sinirlendi. 


Başakşehir - Galatasaray Fernando Visca pozisyonu


Süper Lig 12. haftasında Medipol Başakşehir ile Galatasaray arasında oynanan maçta dakikalar 27'yi gösterdiğinde Fernando ile Visca arasında yaşanan pozisyonun ardından yedek kulübelerinde gerilim arttı. Visca rakibinin kolundan tutuktan sonra Fernando ise eliyle rakibini itirdi ve Visca yerde kaldı. Bu pozisyonun ardından Başakşehir futbolcuları ve Abdullah Avcı sarı kart beklerken, Tudor ise Visca'nın Fernando'nun kasıtlı olarak kolundan tuttuğunu söylerek yoğun bir şekilde itiraz etti. 

Abdullah Avcı ile Tudor burun buruna gelince, dördüncü hakem ve yedek kulübesindeki diğer kişler araya girdi. Abdullah Avcı, dördüncü hakeme Tudor'u işaret ederek, "Ben bir şey yapmıyorum. Tudor'u görmüyor musun, sürekli konuşuyor ve itiraz ediyor." dedi. 


Galatasaray'da Fernando Alanyaspor maçında cezalı


Öte yandan Galatasaray orta sahasının başarılı futbolcularından Fernando, Başakşehir maçında 20. dakikada gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü. Fernando, Alanyaspor maçında forma giyemeyecek. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)