comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da tribün gelirleri fırladı

24 Ağustos 2017, Perşembe 14:06
Galatasaray'da tribün gelirleri fırladı

Galatasaray'da bu sezon tribün gelirlerinden elde edilen rakam geçen sezonu şimdiden geride bıraktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında önemli yıldızları kadrosuna katarak taraftarlarıyla barıştı. Sarı kırmızılılar, Süper Lig'de oynadığı ilk 2 maçı da kazanarak bir anda olumsuz havayı dağıttı. Galatasaray Kulübü kombine ve bilet satışları ile önemli bir geliri kasasına şimdiden koydu.
 

Galatasaray'da kaç kombine satıldı? (2017-2018 sezonu)


32 bin adet kombine ile en yük kombine rakamına ulaşan Galatasaray'da, sarı kırmızılı taraftarların Sivasspor maçına gösterdiği ilgi de yönetimin yüzünü güldürdü. Galatasaray'da geride kalan iki hafta sonunda sarı kırmızılıların kombine ve bilet satışları ile beraber elde ettiği tribün geliri 71.5 milyon TL'ye ulaştı.

Galatasaray geçen yıl yani 2016-17 sezonunda toplam 67 milyon TL tribün geliri elde etmişti.
 

Galatasaray'da Sivasspor maçında kaç taraftar olacak?


Galatasaray'da Sivasspor ile oynanacak karşılaşmanın biletleri bugün genel satışa sunuldu. Galatasaray taraftarı genel satışa çıkan yaklaşık 5 bin bilete yoğun ilgi gösterdi. Sarı kırmızılı taraftarlar, 20 dakika içerisinde biletleri tükettii. 
Sarı kırmızılı kulüpte satılan kombine sayısının da 32 bine ulaştığı ve Sivasspor maçında 45 bini aşkın taraftarın statta olacağı bildirildi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.