comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da transferde Jason Denayer gerçekleri! İşte ayrıntılar

19 Temmuz 2017, Çarşamba 18:12
Galatasaray'da transferde Jason Denayer gerçekleri! İşte ayrıntılar

Galatasaray'ın geçen yıl ve Mayıs ayında yeniden kiralamak istediği Belçikalı futbolcu Jason Denayer bu kez transfer ateşini kendi yaktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken Jason Denayer sürpriz bir şekilde kulübün gündemine geldi. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

2016 Ağustos'ta Galatasaray'ın teklifini kabul eden ve son dakikaya kadar imza atmak için bekleyen ancak Manchester City'nin inadı sonrası Sunderland'e kiralanan Jason Denayer bu kez kendi girişimde bulundu.
 

Jason Denayer, Galatasaray'ı istiyor


Menajer Jesse De Preter, 'Cenk Ergün'ü arayıp, "Jason Denayer, Galatasaray'da yeniden forma giymek istiyor. Kulübü ile de bu konuda görüşmeye hazır. Eğer böyle bir düşünceniz varsa o da bu konuda çok istekli” dedi.
 

Galatasaray, Jason Denayer'i transfer edecek mi?


Ve Galatasaray, Denayer'den gelen bu telefon üzerine yeniden Belçikalı futbolcuyu kiralamak adına Manchester City kulübüne resmi yazılı teklif geçti.
Ancak Manchester City'nin yanıtı olumsuz oldu.
İngiliz kulübü ise Denayer'i, geçen yıl olduğu gibi Premier Lig kulüplerine kiralamayı planladıklarını Galatasaray'a iletti. Eğer Ağustos ayına kadar Manchester City Kulübü, Jason Denayer'i Premier Lig'de onaylayacağı bir kulübe kiralayamazsa ancak o zaman bu transfer gerçekleşebilecek.
 

Jason Denayer kimdir? Jason Denayer'İn geçen sezonki istatistikleri


1995 Belçika doğumlu genç savunmacı Jason Denayer, Manchester City, Celtic, Galatasaray ve Sunderland formaları giydi. Jason Denayer geçen sezon Sunderland formasıyla 29 maça çıktı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"