comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da transferde Badou Ndiaye için kıran kırana pazarlık!

31 Temmuz 2017, Pazartesi 15:06
Galatasaray'da transferde Badou Ndiaye için kıran kırana pazarlık!

Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Osmanlıspor'da oynayan Badou Ndiaye için büyük ölçüde anlaşma sağlarken kıran kırana pazarlık devam ediyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları sürerken Osmanlıspor'un Senegalli yıldızı Badou Ndiaye için yönetim Ankara'ya çıkarma yapıyor. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Osmanlıspor ile Badou Ndiaye konusunda sıkı bir pazarlığa giren Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, Ankara'ya çıkarma yapma kararı aldı.


Galatasaray, Badou Ndiaye için ne kadar teklif etti?


Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un ısrarla takımında görmek istediği Ndiaye'nin transferini sonlandırma adına Dursun Özbek, bu sabah Ankara'ya gitti.
 

Osmanlıspor'un Badou Ndiaye için istediği para


FutbolArena'nın eriştiği bilgiye göre Osmanlıspor ile Galatasaray arasında bu transfer için sıkı bir pazarlık devam ediyor. Galatasaray, Badou Ndiaye için Osmanlıspor'a 6 milyon Euro'luk teklif yaptı Başkent ekibi ise Galatasaray'dan 7 milyon Euro istedi İki kulübün aradaki 1 milyon Euro'luk fark için görüştüğü öğrenildi. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.