comScore
1 / 6

Galatasaray'da transfer tehlikesi! UEFA'da kritik gelişme

 

FutbolArena - Galatasaray ligde liderliği ele geçirirken büyük bir tehlike ile karşı karşıya.

 

2 / 6
Mustafa Cengiz Yönetimi 7 aydır paralarını alamayan futbolculara geçtiğimiz günlerde ödeme yapmıştı. Yönetim sıkıntıyı çözse de UEFA ile 9 Mart’ta yapılacak Finansal Fair Play toplantısı öncesi büyük bir tehlike kapıda belirdi.
3 / 6
Galatasaray 9 Mart’ta Nyon’da düzenlenecek kritik zirve öncesi sunum çalışmalarına başlarken UEFA ile 3-4 yılı kapsayacak yeni bir FFP anlaşması yapmayı hedefliyor. Bunun için çalışmalar sürüyor.
4 / 6

Sarı- Kırmızılı kulübün futbolculara 7 ay maaş ödememesinden haberdar olan UEFA’nın G.Saray’a kısıtlamalar getirme ihtimali yüksek görünüyor. UEFA, G.Saray’a, "Sattığın kadar oyuncu alacaksın" şartı sunabilir.
5 / 6

Benzer bir krizde basketbol takımında yaşanıyor. Basket takımına 4 aydır maaş ödenmemesi nedeniyle oyuncuların serbest kalabileceği öğrenildi. Yönetim önümüzdeki günlerde oyuncularla bir toplantı yapacak.
6 / 6
Galatasaray’da ilginç bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray’da basketbol takımının 4 aydır ödenmeyen maaşlarını eski başkanlardan Ünal Aysal’ın ödeyeceği iddia edildi. Aysal’ın Başkan Mustafa Cengiz ile bir görüşme yaparak, "Basketbol takımının ödemelerini bana bırakın" dediği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Takvim