comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da transfer planı değişti! Orta sahaya 3 isim

12 Temmuz 2019, Cuma 11:11
Galatasaray'da transfer planı değişti! Orta sahaya 3 isim

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken teknik heyetin önceliği de değişti.

FutbolArena - Galatasaray'da Fernando'nun 4.5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Sevilla'ya gitmesi, transfer stratejisinin ve önceliklerin değişmesine neden oldu. Emre Mor'un transferini hafta başına kadar KAP'a bildirip resmiyete dökmek isteyen Galatasaray'da artık tek öncelik orta saha.
 

Galatasaray Transfer Haberleri 12 Temmzu 2019


Fernando'nun ayrılığı sonrasında scout ekibi, idari menajer Şükrü Hanedar ve yardımcıları ile görüşen Fatih Terim, orta sahaya tam 3 takviye birden yapılması gerektiğine dikkat çekti. Tecrübeli teknik adam Fernando ve Ndiaye'nin ayrılığının yanı sıra zaman zaman geçen sezon bu bölgede sorun yaşadıklarına dikkat çekip orta sahaya 2 değil 3 transfer yapılmasını istedi. 

FATİH TERİM ORTA SAHAYA 3 TAKVİYE İSTEDİ

1'i yerli olmak üzere Galatasaray'ın orta sahaya 3 takviye yapması planlanıyor. Transferde golcüden önce artık tüm öncelik Ön libero ve 8 numara pozisyonunda olacak. 

Scout ekibi de uygun bir oyuncu arayışına girerken Mensah'ın da transferinin Kayserispor'un 7 milyon euroluk bonservis bedeli talep etmesi nedeniyle maliyetine göre daha iyi bir oyuncu arayışı başladı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)