comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da toplantı! Mustafa Cengiz ve Fatih Terim görüştü

07 Ekim 2019, Pazartesi 17:42
Galatasaray'da toplantı! Mustafa Cengiz ve Fatih Terim görüştü

Galatasaray'da Mustafa Cengiz ve Fatih Terim, Türk Telekom Stadyumu'nda bir araya gelerek 2 saatlik bir görüşmeye imza attı.

FutbolArena - Galatasaray'ın Gençlerbirliği ile golsüz berabere kaldığı maçın ardından teknik direktör Fatih Terim ve kulüp başkanı Mustafa Cengiz arasında soğuk rüzgarlar estiği iddia edilmişti. Ancak Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşen zirveden birlik ve beraberlik mesajları çıktı.
 

Galatasaray'da Mustafa Cengiz ve Fatih Terim arasında sorun mu var?


Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz ve Teknik Direktör Fatih Terim bugün Türk Telekom Stadyumu'nda bir araya geldi.

Gençlerbirliği karşılaşmasının ardından yapılan açıklamalar sonrasında tansiyon yükselirken, Cengiz ve Terim bugün 2 saatlik bir toplantıya imza attı. 
MUSTAFA CENGİZ: "KRİZ BEKLEYENLER DAHA ÇOK BEKLER"

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim'in zirvesinin son derece pozitif geçtiği ve teknik heyet ile de yönetim arasında bir sorun olmadığı özellikle vurgulandı. 

İki tarafından sorun, sıkıntıları dile getirdiği toplantı sonunda başkan Mustafa Cengiz, Fatih Terim'e olan güvenini dile getirirken, “Kriz bekleyenler daha çok bekler” diyerek toplantı sonunda espri yaptı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)