comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tolga, Denayer, Serdar Aziz ve Latovlevici açıklaması! '3-4 hafta yok!'

27 Kasım 2017, Pazartesi 18:07
Galatasaray'da Tolga, Denayer, Serdar Aziz ve Latovlevici açıklaması! '3-4 hafta yok!'

Galatasaray kulüp doktoru Yener İnce, Beşiktaş derbisi öncesinde Tolga Ciğerci, Denayer, Latovlevici ve Serdar Aziz'in sakatlıkları hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da, Süper Lig 14. haftasında oynanacak Beşiktaş derbisi öncesi kulüp doktoru Yener İnce sakatlığı bulunan futbolcular hakkında açıklama yaptı. Tolga, Denayer, Latovlevici ve Serdar Aziz'in son durumları hakkında bilgiler. 
 

Galatasaray'da sakat futbolcuların son durumu


Galatasaray'da Tolga Ciğerci, Denayer, Latovlevici ve Serdar Aziz'in sakatlıkları hakkında son durumlarını kulüp doktoru Yener İnce aktardı. 

TOLGA CİĞERCİ:
"Tolga ısınma sırasında sprint atarken sol arka alt adalede bir ağrı hissettiğini söyledi. Onu durdurduk. İyi ki de durdurmuşuz. Bugün yaptığımız MR'da ikinci derece bir zorlanma tespit ettik. Onun tedavisine başladık. Biraz süre alacak..." 

IASMİN LATOVLEVİCİ:

"Lato maç sırasında sağ dizine bir darbe aldı ve dizinde bir esneme oldu. Bu esneme ve dönme esnasında dış yan bağında bir gerilme var ve dış menisküsünde bir yırtık var. Değerlendirmeye devam ediyoruz. Ameliyat dahil olmak üzere tüm seçenekleri masaya yatırdık. Bir an önce dönmesi açısından hangisinin daha iyi olacağına karar verip bugün-yarın gerekirse ameliyat edeceğiz. Nasıl ilerleyeceğimize yarın sabah karar vereceğiz."

JASON DENAYER:

"Jason Denayer'in maçtan önceki idmanda ikili bir mücadele pozisyonunda kalçada bir gerilmesi olmuştu. Bugün iyi bir durumda ve düz koşulara başladı. Yarın bir testimiz var, aksilik olmazsa hafta içi takımla birlikte olacak..."  

SERDAR AZİZ:

"Serdar'ın yüzüne gelen bir dirsek sonucu bu kez maksilla dediğimiz yüz kemiklerinden bir tanesinde bir kırık oluştu. Eski burun kırığıyla ilgisi yok. Serdar'ın ilk sorusu 'Oynarım değil mi?' oldu. Ona özel bir maske yaptıracağız. O maskeyle oynayacak. Orada bir sinir var ve onunla ilgili bir takibimiz olacak. Sponsor hastanemizden destek aldık ve oradaki plastik cerrah arkadaşlarımızla da tartıştık. Sağolsun onların da yardımıyla Beşiktaş maçına yetiştireceğiz."

"TOLGA VE LATO 3-4 HAFTA YOK"

"Şu anda Jason ve Serdar'da bir problem görünmüyor ama Tolga ile Lato bizimle olmayacak. Onların sanırım 3-4 haftayı bulan problemleri olacaktır."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!