comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tolga Ciğerci, Almanya yolcusu

27 Eylül 2017, Çarşamba 21:28
Galatasaray'da Tolga Ciğerci, Almanya yolcusu

Galatasaray'ın başarılı orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci, Almanya'ya gitti.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın bu sezonki jokeri olan Tolga Ciğerci, beklentilerin çok üzerinde bir performans ortaya koyarken, 6 haftada attığı 5 golle gizli kahraman olmayı da başardı. Tolga Ciğerci bu performansının ardından ise sakatlanmaması için dinlendirilecek. 

TOLGA CİĞERCİ ALMANYA'YA GİDİYOR
Galatasaray Sağlık Kurulu'nun, eklem kapsülünde oluşan ödem nedeniyle dinlendirme kararı aldığı Galatasaraylı futbolcu, dün Almanya'ya gitti.

4 yıl önce eklem kapsülü ve stres kırığından ötürü Münih'te ameliyat olan futbolcunun operasyonunu yapan ve durumunu sürekli takip eden kliniğe de gözükmesi adına Tolga, dün özel izinle Almanya'ya gitti.


Galatasaray'da Tolga Ciğerci Milli Takım alınacak mı?


Eklem kapsülünde ödem oluşan ve Galatasaray Sağlık Kurulunun uzun süreli bir sakatlık yaşamaması adına en az 2-3 hafta dinlendirilmesini ön gördüğü Tolga Ciğerci'nin, tüm MR sonuçları, tetkikleri ve tedavi programı Lucescu ve A Milli Takım Sağlık Kuruluna gönderildi.

MİLLİ TAKIMA ALINMAYACAK
Galatasaray Kulübü ve Sağlık Kurulu, bu hafta A Milli Takım aday kadrosunu açıklayacak olan Lucescu'dan kısaca Tolga Ciğerci'nin kötü bir durum, sakatlıkla karşılaşmaması adına Milli Takımdan affını istedi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!