comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da teşhis belli! "Takviye şart"

08 Kasım 2018, Perşembe 12:25
Galatasaray'da teşhis belli!

Galatasaray'da son dönemde alınan başarısız sonuçlar sonrasında kadroya takviye kararı alındı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Schalke 04 maçı dönüşünde teknik heyet ve yönetim kısa bir durum değerlendirmesi yaptı.

KADRO DERİNLİĞİ YETERSİZ
Üst üste gelen sakatlıklar, cezalı ve formsuz oyuncuları nedeniyle kötü bir dönem geçiren Galatasaray'da kadro derinliğinin yetersiz olduğu artık yüksek sesle dile getirilirken yapılan zirvede iki taraf da düşüncelerini dile getirdi.

Fatih Terim "Ben yine elimden gelenin en iyisini yaparım" derken teknik heyet ile yönetimin sohbetinde kadro yetersizliği ve Ocak ayının önemine dikkat çekildi. Konuşmada "Şampiyonluk başta olmak üzere hedeflere ulaşmak için gerekli takviyeleri Ocak ayında yapmalıyız. Aman biri sakatlanmasın diye maçları hepimiz yüreğimiz ağzımızda izliyoruz. Şampiyonluğa ulaşmamız için ciddi takviyeler şart. Eğer transfer yapamayacaksak da, bunu çıkıp Galatasaray camiasına, taraftarına anlatmalıyız” ifadesi kullanıldı.
 

Galatasaray'da Fatih Terim - Mustafa Cengiz toplantısı


Galatasaray'ın resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Başkanımız Mustafa CENGİZ, Başkan Yrd. Yusuf GÜNAY, Başkan Yrd. Kaan KANÇAL, Genel Sekreter İlber AYDEMİR ve Teknik Direktörümüz Fatih TERİM ile değerlendirmede bulundu" ifadeleri kullanıldı. Paylaşımın fotoğrafında görüşmelere ait hararetli anlara yer verilirken, "Yolu doğru olanın yükü ağır olur" başlığı dikkat çekti.

Schalke maçından sonra kendini savunan Fatih Terim, "Ben kimseyi tehdit etmedim. Fırat Aydınus'a Bütün provakasyonu sen yaptın dedim. Söyledim mi? Evet. Hiç saklamıyorum." açıklamasını yapmıştı. TFF'yi de hedef alan Terim, "Ben TFF'yi başkan ve yönetim kurulundakileri, MHK'yı, bu organizasyon içindeki aktörleri pek çok kişiden daha iyi tanırım. Skor istediği gibi olmayınca veya işler iyi gitmediğinde hedef göstererek işin içinden sıyrılacak biri olmadığımı da herkesin bildiğini düşünüyorum." demişti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.