comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da tensikat kararı! Sadece Cenk Ergün değil

07 Mart 2018, Çarşamba 18:49
Galatasaray'da tensikat kararı! Sadece Cenk Ergün değil

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in kemer sıkma politikası doğrultusunda Cenk Ergün ile beraber 6 ismin daha görevi sonlandırıldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Sportif Direktör Cenk Ergün ile beraber Florya Metin Oktay Tesislerinde alt yapı yani futbol akademisinde çeşitli görevlerde çalışan 6 kişinin de görev akdine son verildiği ortaya çıktı.
 

Mustafa Cengiz Galatasaray'ın giderlerini nasıl azaltacak?


Mali açıdan giderleri kısmak isteyen Başkan Mustafa Cengiz ile yönetimi, personel giderini azaltmak adına Galatasaray Kulübünde performansını yeterli görmediği oyuncularla yollarını ayıracak. Mustafa Cengiz personel giderini azaltmak zorunda olduklarını yönetim kurulu üyelerine iletti.
 

Cenk Ergün, Bursaspor ile anlaştı mı?


Bursaspor yönetimi, Galatasaray ile yolları ayrılan Cenk Ergün'e sportif direktörlük için bir teklifte bulunmadıklarını açıkladı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim'in göreve gelmesinin ardından Florya'dan taşınmak zorunda kalan Cenk Ergün, görevine son verilmesi nedeniyle 12 yıldır hizmet verdiği kulüpten dün itibariyle ayrılmıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!