comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da teknik direktörü futbolcular belirleyecek

19 Aralık 2017, Salı 10:03
Galatasaray'da teknik direktörü futbolcular belirleyecek

Galatasaray yönetimi teknik direktör arayışlarına başlarken yönetim tarafından belirlenen adayların futbolculara sunulması ve fikir alınması kararı alındı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray yönetimi Yeni Malatyaspor karşısında alınan yenilgi sonrasında flaş bir karar ile hem teknik direktör Igor Tudor ile yolları ayırma kararı aldı hemde erken seçim kararı. Hafta sonu Göztepe karşısında çıkacak olan Galatasaray'da teknik direktör koltuğunda alt yapı kordinatörü Emrah Bayraktar oturacak.


Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim olacak?


Yeni Malatyaspor mücadelesinde alınan yenilgi sonrasında teknik direktör Igor Tudor ile yolları ayıran Galatasaray'da gündemin bir numaralı maddesi yeni teknik direktörün kim olacağı. Galatasaray yönetimi hem seçime giderken hem teknik direktör arayışlarına girecek.

TEKNİK DİREKTÖR ADAYLARI FUTBOLCULARA SUNULACAK
Yönetim Igor Tudor ile yolların ayrılmasından sonra teknik direktör arayışlarına girerken, Galatasaray yönetimi almış olduğu flaş bir karar ile teknik direktörlük konusunu futbolculara götürecek. Sarı kırmızılı yönetim belirlediği adayları futbolculara sunacak ve hepsinden ortak bir görüş alacak. Konu hakkında Galatasaraylı futbolcular kulübe çağrılarak fikirleri alınacak.


Galatasaray yönetimi Fatih Terim'i istiyor mu?


Galatasaray'da Yeni Malatyaspor mağlubiyeti sonrasında Teknik Direktör Igor Tudor ile yollarını ayırırken herkesin en çok merak ettiği konu ise Fatih Terim'in takımın başına getirilip, getirilmeyeceği.

'TERİM VARSA BİZ YOKUZ' SÖYLEMİ GERÇEK Mİ?

Hatta geçtiğimiz haftalarda bazı yöneticilerin Fatih Terim'in sürekli adının Galatasaray ile anılması ve göreve getirileceği iddiası üzerine başkan Dursun Özbek'e giderek " Terim varsa biz yokuz" restini çektiği dahi ortaya atıldı.

''GALATASARAY'I KARIŞTIRMAK İÇİN ORTAYA ATIYORLAR''

Bu sabah FutbolArena'ya konuşan 2 sarı kırmızılı yönetici "Fatih Terim, Galatasaray Kulübüne kazandırdığı başarılarla asla unutulmayacak ve tarihe adını altın harflerle yazdıran önemli, değerli bir teknik adamdır. Hiçbir yönetici Galatasaray Kulübü başkanına 'o varsa ben yokum' gibi bir çıkışta bulunmadı, bulunamaz da.

Bu iddialar tamamı ile Galatasaray'ı karıştırmak için ortaya atılıyor. Yönetim de, yada Florya'da kimse 'Terim gelecekse biz yokuz' gibi bir şey söylemedi, söylemez' ifadesi kullandılar.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.