comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Tarık Çamdal ayrılığa yanaşmıyor

11 Ocak 2018, Perşembe 13:53
Galatasaray'da Tarık Çamdal ayrılığa yanaşmıyor

Galatasaray yönetimi aldığı yüksek maaşa rağmen kadroya giremeyen ve katkı sağlayamayan Tarık Çamdal ile yollarını ayırmak istiyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in performanslarını yeterli görmediği için kadro dışı bıraktığı Tarık Çamdal ve Emrah Başsan ile temaslar başladı. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Galatasaray Tarık Çamdal'ı gönderecek mi?


Emrah Başsan oynamak ve forma giymek adına transfer görüşmelerine başlarken Tarık Çamdal'ın ise ayrılığa yanaşmadığı ortaya çıktı.

AYRILIĞA YANAŞMIYOR
Galatasaray kulübü ile 1.5 yıllık daha kontratı olan Tarık Çamdal'In transfer görüşmeleri yapmadığı ve ayrılmayı düşünmediği belirtildi. 1 milyon 605 bin Euro garanti parası olan Tarık'ın sarı kırmızılı kulüpteki bu yüksek geliri, sözleşmesi nedeniyle şu anda ayrılık ihtimaline sıcak bakmadığı belirtildi.
 

Galatasaray'da Tarık Çamdal'a ödenen bonservis miktarı


2014 yılında Eskişehirspor'dan 4,7 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer edilen 26 yaşındaki oyuncu neredeyse hiçbir maçta beklentileri karşılayamamış ve aldığı parayla da taraftarların tepkisine neden olmuştu
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, transfer edildikleri günden bu yana beklentileri karşılayamayan Tarık Çamdal ve Emrah Başsan'ı Antalya'ya götürmeme kararı almıştı Tarık ve Emrah için ‘kulüp bulsunlar' raporu vermişti.

SON 24 SAAT İÇERİSİNDE YAŞANAN TÜM GELİŞMELER HABER TURUMUZDA.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)