comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da takımın en iyisi Ryan Babel

23 Temmuz 2019, Salı 11:55
Galatasaray'da takımın en iyisi Ryan Babel

Galatasaray'ın yeni transferlerinden Babel, antrenmanlarda yapılan testlerde takımın en iyisi olarak öne çıktı.

FutbolArena - Galatasaray'ın Fulham'dan transfer ettiği Ryan Babel, Avusturya kampında da takımın en iyileri arasında yer aldı. Hollandalı futbolcunun dayanıklılık ve güç testlerinde takım arkadaşlarının önünde yer aldığı öğrenldi. Sarı kırmızılı teknik heyetten tam puan alan ve beklentilerinde üzerinde performans gösteren isim Ryan Babel  oldu. Babel'in fit, fiziksel olarak hazır halde kampa gelmesi ve 'lider' oyuncu rolüne bürünmesi de Terim ve ekibini sevindirdi.
 

Galatasaray Haberleri 23 Temmuz 2019 Salı


Yapılan güç ve dayanıklılık testlerinde Ryan Babel takımın en iyisi olarak öne çıktı. Terim'in Jimmy Durmaz'ın da hazır halde gelmesinden ötürü memnun olduğu hem oyun disiplini hem de oyun zekasını beğendiği belirtildi.

Fernando ve Ndiaye'nin ayrılığı sonrasında Seri'yi kadrosuna katsa da, Fildişi Sahillinin izinli olması nedeniyle Fatih Terim orta sahada formayı Jimmy Durmaz'a verecek.
FATİH TERİM ÖZEL OLARAK GÖRÜŞTÜ

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Avusturya kampındaki son antrenmanda, Leipzig maçında attığı 2 golün yanı sıra başarılı bir performans sergileyen Ryan Babel ile özel olarak konuştu. Tecrübeli teknik adam Ryan Babel'e, ondan neler istediğini anlattı. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)