comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da takım içindeki sorunlar ayyuka çıktı

07 Kasım 2019, Perşembe 22:19
Galatasaray'da takım içindeki sorunlar ayyuka çıktı

Galatasaray'da, Real Madrid karşısında 6-0 kaybedilen maçın ardından takım içindeki sorunlar ayyuka çıktı. 

FutbolArena - Galatasaray'da son dönemde en fazla eleştirilen konuların başında takımının yaş ortalamasının yüksek olması ve kiralık oyuncuların da beklenen mücadele, takım aidiyetinin zayıf olması  olurken, bu konu teknik heyet içinde de özeleştiri konusu oldu. 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, son iki maçta basın toplantısında "Artık oyuncuların geçmişine değil geleceğine yatırım yapmalıyız" ifadelerini kullandı. 
TAKIM İÇİNDEKİ SORUNLAR AYYUKA ÇIKTI

Ayrıca takım içindeki sorunlar da bu maçta artık ayyuka çıktı.  Sarı kırmızılı teknik heyet, Real Madrid maçında bazı futbolcuların skor 3-0 olduktan sonra sahada oyun ciddiyeti ve disiplininden kopmasına tepki gösterdi. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek ve bazı kiralık oyuncuların gerekli mücadeleyi göstermemesi de tepki topladı.

FATİH TERİM REAL MADRİD MAÇI SONRASI NELER SÖYLEDİ?

"Böyle bir şey beklemiyorduk tabi. Oyunla ilgili söylenecek tek şey var, yazık! Utandık. Mücadele etmeyi, beraber oynamayı hedeflemiştik ama bunu beceremedik. Galatasaray taraftarlarını üzdüğümüz için üzgünüz. 15 senede bir böyle bir şey oluyor. Real Madrid'e yenilirsiniz ama böyle oynayarak değil."  

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)