comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da sürpriz transfer gündemi

30 Aralık 2017, Cumartesi 16:31
Galatasaray'da sürpriz transfer gündemi

Teknik direktör Fatih Terim raporu doğrultusunda çalışmalarını yapacak olan Galatasaray yönetimi gündemine sürpriz bir mevki transferini aldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray yönetimi Süper Lig'e verilen aradan sonra gündemini devre arasında yapılacak olan transferlere çevirdi. Teknik direktör Fatih Terim raporu doğrultusunda çalışmalarını yapacak olan Galatasaray yönetimi gündemine sürpriz bir mevki transferini aldı.


Galatasaray devre arasında kaç transfer yapacak?


Ara transfer döneminde sol bek takviyesi yapacak olan Galatasaray'da sürpriz bir bölgeye daha takviye planları yapılmaya başlandı. Cedric Carrasso ile yollarını ayırma kararı alan Galatasaray kulübü, bütçesine uygun bir genç ve yerli kaleci transferini gündeme aldı. Sarı kırmızılılar, ara transfer döneminde Carrasso'nun gidişi ile birlikte yerli bir file bekçisi almayı düşünüyor.


Galatasaray'dan sol beke Lionel Carole kararı 


Patrice Evra başta olmak üzere bu mevki için birçok oyuncu ile temas halinde olan Galatasaray, istediği sonucu alamaz ise Carole için Sevilla'nın kapısını çalacak. Teknik Direktör Fatih Terim, sol bek bölgesinde çalışmaların hız kazanmasını isterken maliyet ve oyuncu opsiyonları arasında istenilen transfere imza atılmazsa Carole'ün Galatasaray'a geri dönmesini istedi.

Şimdi Galatasaray, Antalya kampına kadar sol bek transferini bitiremezse Carole'ün dönüşü için Sevilla ile görüşecek. Ancak yöneticiler bunun sol bek için son çare ve opsiyon olduğunu belirttiler.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.