comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da sürpriz transfer Arda Turan mı?

01 Ağustos 2017, Salı 09:57
Galatasaray'da sürpriz transfer Arda Turan mı?

Galatasaray'da Arda Turan sesleri. Sarı kırmızılı takımda Cenk Ergün'ün bahsettiği süpriz tranfer Arda Turan mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında girişimlerini sürdürüyor. Sarı kırmızılı takımın gündemine Sportif Direktör Cenk Ergün'ün 'Süpriz transferimiz olabilir' sözünden sonra Arda Turan girdi.


Galatasaray Arda Turan'ı mı transfer ediyor?


Galatasaray'da taraftarların heyecanlandığı 'Sürpriz transfer' sözünün Arda Turan olabileceği konuşuluyor. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre,  Başkan Dursun Özbek'in bir süredir bizzat temasta olduğu tecrübeli futbolcuya, "Mutsuzsan gel" mesajını gönderdiği belirlendi. Son olarak Barcelona'nın Real Madrid'i devirip şampiyon olduğu hazırlık turnuvasının ardından kutlama fotoğrafına alınmayan Arda'nın, deyim yerindeyse gemileri yakmaya hazırlandığı ifade ediliyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

Arda Turan, Barcelona'dan ayrılacak mı?


Daha önce yaptığımız haberde İspanya'da yaşayan gazeteci Mehmet Çiftçi, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada ilginç bir not paylaştı. Gazeteci Çiftçi, "Türkiye'den gelen bir grup turistle Barça Store'a gittik. Gruptaki bazı arkadaşlar Arda Turan'ın formasını almak istediler. Ancak mağaza yetkilileri, Arda Turan'ın formasını isteyen turistlere, "Artık Arda Turan'ın formasını satmıyoruz. Yalnızca özel istek olursa üretiyoruz" yanıtını verdi. Düşünebiliyor musunuz? Arda Turan, Barcelonalı bir futbolcu ama mağazada forması yok. Resmi mağazada forması yok. Bu demek oluyor ki Barcelona yetkilileri bütün mağazalarına talimat verdi ve Arda Turan formalarının satışını durdurdu" dedi.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)