comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da sol bek noktasında kritik transfer kararı

30 Ocak 2018, Salı 12:38
Galatasaray'da sol bek noktasında kritik transfer kararı

Galatasaray'da transfer çalışmaları kapsamında kritik saatler yaşanacak. Sarı-Kırmızılı ekibin çiçeği burnunda yöneticiler takviye konusunda toplantı gerçekleştirecek.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer çalışmaları sol bek noktasında yoğunlaştı. Teknik Direktör Fatih Terim, Badou Ndiaye'nin transferi ile ortaya çıkan kaynağın önce sarı kırmızılı takıma aktarılmasını isterken yönetimden de acilen 'sol bek' takviyesi istemişti. Galatasaray Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Galatasaray sol beke kimi transfer edecek?


Bayern Münih'te forma giyen Bernat ya da Asamoah'ın alınmasını isteyen Fatih Terim, dün gece bu talebini yine Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyelerine iletti.

Ve bugün başkan Mustafa Cengiz ile birlikte Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyeleri Burak Elmas, Abdurrahim Albayrak'ın katılacağı toplantıda transfer konusu masaya yatırılacak. Finansal durum, yapılacak ödemeler hesaplandıktan sonra transferin gerçekleşip gerçekleşemeyeceği de netlik kazanacak. Bu arada Bernat için transfer şartları da aktarılacak.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)