comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Sofiane Feghouli ilk 11'e giriyor

26 Eylül 2017, Salı 12:31
Galatasaray'da Sofiane Feghouli ilk 11'e giriyor

Galatasaray'ın Bursaspor karşısında beraberlik golünü atan yıldızı Sofiane Feghouli, Tolga Ciğerci'nin de sakatlığı sonrası Karabükspor maçıyla birlikte ilk 11'e girecek. 

FutbolArena - Galatasaray'da Karabükspor maçının hazırlıkları sürerken Tolga Ciğerci'den kötü haber gelirken Igor Tudor, Sofiane Feghouli'yi ilk 11'e hazırlıyor.

Galatasaray'da eklem kapsülündeki ödem nedeniyle 2-3 hafta dinlendirilmesi kararı alınan Tolga'nın yerine Feghouli forma giyecek.


Galatasaray'da Feghouli ilk 11'de oynayacak mı?


Tudor'un fizik kondisyon durumu nedeniyle uzun süredir yedek beklettiği Feghouli, Karabükspor maçında ilk kez 11'de yer alacak. Sağlık Kurulu da artık Feghouli'nin 90 dakikayı çıkarabilecek güce sahip olduğunu Tudor ve teknik heyete iletirken, Cezayirli yıldız bu haftadan itibaren artık 11'de olacak.

Galatasaray'da Tudor, Feghouli hakkında ne dedi?


Öte yandan Feghouli'nin golü maç sonunda Tudor'a da soruldu ve Tudor bu konu hakkında yaptığı açıklamada "Feghouli zaten bu tip goller atıyor. Çok üst düzey bir oyuncu. Ancak kimse unutmasın ki, sakatlıktan çıktı. Henüz tam seviyede değil ama Karabükspor maçında 11'de başlayabilir." ifadelerini kullandı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)