comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Sofiane Feghouli bugün geliyor mu?

07 Ağustos 2017, Pazartesi 16:47
Galatasaray'da Sofiane Feghouli bugün geliyor mu?

Galatasaray'ın transferinde mutlu sona ulaştığı ve İstanbul'a getirmek için yoğun çaba sarfettiği Sofiane Feghouli bu akşam İstanbul'a mı geliyor? Sofiane Feghouli transferindeki gerçeklere FutbolArena ulaştı.

FutbolArena ÖzelGalatasaray Kulübünden FutbolArena'ya açıklama geldi. Sarı kırmızılı taraftarlar, Sofiane Feghouli'nin imza atmasına adına heyecanlı bir bekleyişe girerken Cezayirli oyuncunun transferinde de olumlu gelişmeler yaşanmaya başladı.


Galatasaray'ın Sofiane Feghouli transferinde sıcak gelişme


Galatasaray'ın resti sonrasında West Ham United'da transferin bozulmaması adına Feghouli ile alacak sorununu çözmek adına harekete geçti. Cezayirli futbolcuyu hafta içinde getirmek adına çabalayan Galatasaray yöneticileri, FutbolArena'ya açıklamada bulundu.

''BUGÜN YETİŞMESİ ZOR''
"Feghouli'nin imza atması adına gerekli koşullar oluşmaya başladı. Olumlu gelişmeler yaşanıyor. Feghouli'nin gelişi bugüne yetişmez ama yarın yada Çarşamba günü İstanbul'a gelmesi adına çalışıyoruz"

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


Galatasaray, Feghouli'yi kaç paraya transfer edecek?


Hafta sonunda Paris'te Feghouli'nin menajeri ile bir araya gelen ve yıllık 3 milyon 350 bin euro karşılığında anlaşan Galatasaray,  İngiliz kulübü ile de 5 milyon euroluk bonservis bedeli karşılığında el sıkıştı. Şu anda transferin açıklanması adına Feghouli'nin İngiliz ekibi ile olan alacak-ödeme sorunlarını çözmesi beklendiği belirtildi.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.