comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Sneijder'in sözleşme fesih şartları

14 Temmuz 2017, Cuma 19:12
Galatasaray'da Sneijder'in sözleşme fesih şartları

Galatasaray'da Sneijder gidiyor mu? Yönetimin haftalar öncesinden ayrılma kararı aldığı Hollandalı yıldızın sözleşme fesih şartlarıyla ilgili detaylar. 

FutbolArena - GS Transfer gündeminde Sneijder depremi! Galatasaray'da Sneijder ile yollar ayrıldı mı? Teknik Direktör Tudor tarafından yeni sezonda kadroda düşünülmeyen ve UEFA Avrupa Ligi listesine alınmayan Hollandalı yıldız, Florya'da çalışmalarına devam ederken sarı kırmızılı yönetimin Sneijder ile yolları ayırma kararı aldığı ifade edildi. 
 

Galatasaray'da Sneijder gidiyor mu?


Galatasaray yönetimi teknik direktör Tudor tarafından yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Sneijder ile ilgili son durumu Hollandalı yıldıza iletilirken, yolları ayırma kararı haftalar öncesinden alındı. Sneijder'in sözleşmesinin feshiyle alakalı pazarlıklar devam ederken, yönetim son talebini Hollandalı yıldıza iletip beklemeye geçti.  

Sneijder 2.5 milyon euro alacağı ve 600 bin euro menajerlik parasını kabul ettiği takdirde sözleşme feshedilecek. Yönetimden gelen açıklamaya göre Hollandalı yıldızın toplamda 3.1 milyon euroluk bu öneriye sıcak baktığı kaydedildi. 
 

Galatasaray - Östersunds maçı sonrası Sneijder isyanı


Galatasaray taraftarları Östersunds maçının ilk yarısının bitiminde ortaya konan kötü futbol sonrası Sneijder'in instagram hesabına akın ederek, "Come to Galatasaray, geri dön." mesajları paylaştı. Öte yandan maç sonu yönetim ve Tudor'un Sneijder sorularını yanıtsız bırakmasına da Ali Ece sert tepki gösterdi. 
"NE HAKKINDA KONUŞACAĞIZ?"

Ali Ece şu ifadeleri kullandı: "Sneijder hakkında konuşmam diyor. Ne hakkında konuşacağız? Juventus günlerin hakkında mı? Geçti o günler. Ben mi yaptım? Ben mi yenildim? Orada olan muhabirlerin mi suçu? Neyden bahsediyorsun?"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.